Promocja na Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake może trafić do marcowej oferty Playstation Plus (akt.)

Mamy już dwa wycieki wskazujące, że gra Final Fantasy VII Remake na PS4 trafi do usługi Playstation Plus w marcu. Drugi dzisiejszy wyciek (z Facebooka holenderskiego fanpage’a PlayStation) sugeruje następujący zestaw gier w nadchodzącym miesiącu:

  • Final Fantasy VII Remake (PS4)
  • Maquette (PS5)
  • Remnant from the Ashes (PS4)
  • Farpoint VR (PS4)

Wersja Final Fantasy VII Remake z Playstation Plus ma nie dawać możliwości upgrade’u do ulepszonej wersji na PlayStation 5.

Więcej o dzisiejszych przeciekach przeczytacie w dalszej części wpisu.

Wyciek z japońskiego Playstation Store

W japońskim oddziale PlayStation Store pojawiła się informacja sugerująca, że Final Fantasy VII Remake może trafić do marcowej oferty Playstation Plus. Na karcie gry Final Fantasy VII Remake Intergrade Digital Deluxe Edition zostały doprecyzowane zasady przyznawania darmowej ulepszonej wersji na PlayStation 5. Według japońskiej podstrony „wersja na PlayStation 4 uzyskana jako darmowa gra w ramach subskrypcji PlayStation Plus nie może zostać uaktualniona do wersji PlayStation 5”, co jednoznacznie daje do zrozumienia, że Final Fantasy VII Remake pojawi się w abonamencie PS Plus.

Poniżej możecie rzucić okiem na przetłumaczony fragment tekstu z japońskiej karty gry:

Wyciek z holenderskiego fanpage’a Playstation

Opublikowana pod tym linkiem (i już usunięta) publikacja ujawniła pełną listę gier w Playstation Plus na marzec wraz z oficjalnym zdjęciem promocyjnym.

Na ten moment nic nie zostało oficjalnie potwierdzone przez Sony, lecz niedługo możemy spodziewać się potwierdzenia pełnej oferty PlayStation Plus na marzec 2021 roku.

Warto przypomnieć, że już wczoraj Sony oficjalnie potwierdziło, że w kwietniu do usługi trafi gra Oddworld Soulstorm.

Jeśli chcielibyście się przygotować na nadchodzące „Plusowe” premiery, poniżej znajdziecie bieżące promocje na PlayStation Plus.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.