Dungeons 4 w Xbox Game Pass

Dungeons 4 w Xbox Game Pass. Tytuł trafi do XGP w dniu premiery!

Wydawcy z Kalypso Media zapowiedzieli kolejną odsłonę serii Dungeons. Tytuł powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Premiera Dungeons 4 zaplanowana jest na 2023 rok. Dla posiadaczy abonamentu XGP najważniejszą jednak wiadomością jest to, że tytuł pojawi się w usłudze Microsoftu. Dungeons 4 w Xbox Game Pass dostępny będzie od dnia premiery.

  • Dungeons 4 (PC & Xbox Series) – w XGP od dnia premiery (2023 r.)

Na platformie Steam pojawiła się już strona produktu Dungeons 4. Możecie tam zajrzeć, by dowiedzieć się więcej na temat najnowszej odsłony serii.

Sposób na tani abonament Xbox Game Pass?

Łowcy, przypominamy że z promocji na 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 293 zł mogą skorzystać nowi i wybrani powracający abonenci XGP. Osób z aktywną subskrypcją powinny zainteresować się ofertą na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 97,20 zł. Po więcej opcji zakupu usługi Microsoftu odsyłamy Was na stronę TaniGamePass.pl 🙂


Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.