Promocja na Dicey Dungeons

Dicey Dungeons od 11 listopada w Xbox Game Pass – gra trafi do usługi w dniu premiery na konsolach Xbox

Terry Cavanagh przedstawił za pośrednictwem Twittera datę premiery Dicey Dungeons na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Zaznaczył również, że w dniu konsolowego debiutu gra trafi do abonamentu XGP. Dicey Dungeons w Xbox Game Pass pojawi się już 11 listopada zarówno na konsolach, jak i PC.

  • Dicey Dungeons (Chmura & Xbox & PC) – od 11 listopada w Xbox Game Pass

W rozwinięciu wpisu umieściliśmy trailer Dicey Dungeons.

Źródło: Twitter Terry Cavanagh

GDZIE NAJTANIEJ KUPIĆ XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli chcielibyście zakupić więcej niż miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote, zapoznajcie się ze stroną TaniGamePass.pl –  to nasz najnowszy projekt w całości poświęcony usłudze subskrypcyjnej Microsoftu, dzięki któremu taniej kupicie dłuższe okresy abonamentu XGP Ultimate.


Dicey Dungeons to karcianka roguelike od twórców m.in.: Super Hexagon i VVVVVV, w której gracz wciela się w kostkę i próbuje uciec ze stale zmieniającego się lochu, w czym próbuje przeszkodzić mu kapryśna Pani Losu. Gra swoją premierę na PC miała 13 sierpnia 2019 roku. Na ten moment może pochwalić się 89% pozytywnych na recenzji na Steam.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.