Promocja na Deathloop

Deathloop w Xbox Game Pass jeszcze we wrześniu? Gra pojawiła się w Microsoft Store

W cyfrowym dystrybucji na konsolach Microsoftu pojawiła się zakładka z najnowszą grą Arkane Studios. Bardzo możliwe, że zwiastuje to premierę Deathloop w Xbox Game Pass. Gra może trafić do usługi w ciągu najbliższych kilku dni.

Aktualizacja

Zgodnie z przypuszczeniami Deathloop zawita do Xbox Game Pass 20.09.2022 r.

Do tej pory tytuł był dostępny jako gra z konsolową wyłącznością na PS5. Umowa Arkane Studios z Sony przewidywała ekskluzywność Deathloopa tylko przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie gra powinna trafić także na Xbox Series X|S, a dokładnie dzisiaj mija równy rok od jej debiutu.

Już jutro rozpoczynają się targi Tokyo Games Show 2022, gdzie swoją konferencję będzie miał także Microsoft. Pokaz amerykańskiego giganta odbędzie się 15 września o 11:00. Prawdopodobnie właśnie wtedy poznamy dokładną datę udostępnienia Deathloop w Xbox Game Pass.

Gdzie kupić najtaniej abonament Xbox Game Pass?

Promocja na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł dla nowych i powracający subskrybentów ciągle obowiązuje. Jeśli chcecie wykorzystać ofertę do granic możliwości, odsyłamy do artykułu Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 55,08 zł, 9 miesięcy za 106,16 zł, 13 miesięcy za 157,24 zł, 17 miesięcy za 208,32 zł. Więcej opcji kupna usługi znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.