Deathloop w Xbox Game Pass jeszcze w tym miesiącu!

Tytuł ekskluzywny na PS5 debiutuje po roku także na Xbox Series X|S. Deathloop w Xbox Game Pass zostanie dodany za kilka dni. 20 września wszyscy konsolowi abonenci XGP będą mogli ogrywać najnowszy tytuł Arkane Studios bez żadnych dodatkowych kosztów.

Deathloop w Xbox Game Pass:

  • Deathloop (Xbox Series X|S) – od 20 września w Xbox Game Pass

Gra ominie Xbox One i wyjdzie wyłącznie na konsolach nowej generacji. Produkcja będzie zawierała wszystkie aktualizacje wydane przez ostatni rok na PS5 oraz dodatkową zawartość Golden Loop.


Gdzie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, przychodzimy z pomocą, jeśli po zapowiedzi Deathloopa w Xbox Game Pass zastanawiacie się gdzie kupić abonament Microsoftu najtaniej. Nowi i wybrani powracający abonenci mogą nadal skorzystać z promocji na miesiąc XGP Ultimate za jedyne 4 zł:

Powyższą ofertę możecie wykorzystać do kupienia taniej dłuższych okresów abonamentu. Więcej informacji w artykule: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 55,08 zł, 9 miesięcy za 106,16 zł, 13 miesięcy za 157,24 zł, 17 miesięcy za 208,32 zł.

Natomiast aktywni abonenci XGP mogą rozszerzyć swoją usługę korzystając z ofert zamieszczonych w poniższej tabelce:

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.