Death Stranding w Xbox Game Pass

Death Stranding w Xbox Game Pass od 23 sierpnia! Microsoft oficjalnie potwierdza grę w usłudze

Za pośrednictwem Twittera Microsoft poinformował graczy o kolejnej grze w abonamencie. Death Stranding w Xbox Game Pass pojawi się już 23 sierpnia! Gra będzie dostępna wyłącznie na PC. Prawdopodobnie udostępnione zostanie podstawowe wydanie, zamiast rozszerzonego Director’s Cut, ponieważ oficjalna zapowiedź na stronie 505 Games nie wspomina o Wersji Reżyserskiej.

Więcej informacji o ofercie XGP poznamy podczas zbliżających się targów Gamescom, podczas których Death Stranding trafi oficjalnie do PC Game Pass.

Gdzie kupić najtaniej abonament PC Game Pass?

3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 292 zł kupią wszyscy nowi i niektórzy powracający subskrybenci XGP. 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 97,62 zł jest dostępne dla kont z aktywnym abonamentem. Więcej opcji kupna usługi znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl


Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.