Promocja na Death Stranding

Death Stranding już dostępne w PC Game Pass

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś do PC Game Pass trafiło Death Stranding. Abonenci usługi GP mogą już pobierać grę na swoje dyski.

Death Stranding to wyprodukowana przez Kojima Productions gra akcji, której reżyserem był twórca serii Metal Gear Solid – Hideo Kojima. Początkowo tytuł był wyłącznie dostępny na konsolę PlayStation 4, ale w 2020 r. gra trafiła również na komputery osobiste. Mimo ekskluzywności na konsole PlayStation, Sony nie posiada praw wydawniczych do portu PC, którego wydawcą jest 505 Games, dzięki czemu gra mogła trafić do usługi Game Pass.

Więcej informacji o ofercie Xbox Game Pass poznamy podczas zaczynających się dziś targów Gamescom 2022.

Gdzie najtaniej kupić abonament PC Game Pass?

Nowi i powracający subskrybenci mogą kupić 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 292 zł. Dla osób z aktywnym abonamentem dostępna jest promocja na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 97 zł. Więcej możliwości zakupu abonamentu oferowanego przez Microsoft znajdziecie na TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.