Dead Static Drive zmierza do Xbox Game Pass. Grand Theft Cthulhu trafi do usługi w 2024 roku

Oryginalne połączenie pierwszych odsłon GTA z mitologią Lovecraft oficjalnie zmierza do abonamentu Microsoft. Dead Static Drive, przez twórców określane mianem „Grand Theft Auto” trafi do Xbox Game Pass w trzecim kwartale 2024 roku.

  • Dead Static Drive (Xbox & PC) – od 3 kwartału 2024 roku w Xbox Game Pass

Łowcy, grę możecie dodać także na steamową wishlistę, bowiem gra otrzymała już kartę produktu na platformie Valve. Poniżej znajdziecie zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki.

Gdzie kupić Xbox Game Pass Ultimate najtaniej?

Przypominamy, że promocja na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł skierowana do nowych i wybranych powracających subskrybentów nadal trwa. Z zakupem XGP na dłuższy okres pomoże Wam nasz poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 53,77 zł, 8 miesięcy za 101,78 zł, 14 miesięcy za 198,38 zł, 26 miesięcy za 380,20 zł.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.