Promocja na The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online Plus to opcjonalny abonament premium dający dostęp do wszystkich dodatków znajdujących się w Crown Store (oprócz najnowszego DLC – Blackwood).  Zapewnia także zwiększone doświadczenie, szybsze postępy w wytwarzaniu i dodatkowe złoto. Wszyscy posiadacze gry TESO mogą skorzystać z 7 dni subskrypcji ESO Plus za darmo. Bezpłatny okres próbny potrwa do 25 października, do godziny 16:00 i do udziału nie wymaga weryfikacji żadnej metody płatności. Aby skorzystać z oferty należy w grze The Elder Scrolls Online przejść do sklepu Crown Store, wybrać zakładkę ESO Plus i kliknąć na przycisk „Free Trial!”. Cena abonamentu ESO Plus zaczyna się od $14.99 / miesiąc.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie najlepsze aktualnie promocje na The Elder Scrolls Online w wersji na PC.

Informację o promocji nadesłał NexusPL. Dzięki!

Łowcy, czy korzystacie z takich abonamentów, które ułatwiają i usprawniają zabawę w grach za pełną cenę? A może bawicie się wystarczająco dobrze The Elder Scrolls Online bez aktywnej subskrypcji? Dajcie znać w komentarzach 😉 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.