Bomber Crew Deluxe Edition za darmo

Bomber Crew Deluxe Edition za darmo na konsole Xbox już dostępne w ramach Games With Gold

Druga gra z październikowej oferty Games With Gold jest już dostępna. Subskrybenci XBL Gold oraz XGP Ultimate mogą odebrać Bomber Crew Deluxe Edition za darmo. Przypominamy, że wciąż możecie przypisać do swojego konta grę Windbound. Macie na to czas do 31 października.

Do skorzystania z oferty niezbędny jest abonentem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. W tabelce poniżej znajdziecie najlepsze oferty na tanie 3 miesiące Xbox Live Gold:

Jak kupić tanio subskrypcję Xbox Game Pass

Łowcy, przypominamy o promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł dla nowych i powracający subskrybentów. Jeśli planujecie zakupić abonament na dłuższy okres czasu, to zapraszamy do skorzystania z naszego poradnika: 5 miesięcy za 55 zł, 9 miesięcy za 104,31 zł, 13 miesięcy za 152 zł, 17 miesięcy za 199,94 zł. Szczegółowe informacje o abonamencie znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.