Promocja na Battlefield 2042

Abonament EA Play zapewnia użytkownikom dostęp do wersji próbnych gier we wczesnym dostępie. Dziś firma EA potwierdziła, że wszyscy posiadacze EA Play oraz subskrybenci Xbox Game Pass na PC oraz XGP Ultimate będą mogli wypróbować grę Battlefield 2042 za darmo przez 10 godzin. Jeśli więc przegapiliście testy beta lub chcecie po prostu zagrać w najnowszą produkcję od DICE przed premierą, to z oferty będziecie mogli skorzystać od 12 listopada.

Łowcy, przypominamy, że premiera Battlefield 2042 została zaplanowana na 19 listopada. Jeśli więc zastanawiacie się gdzie zakupić pre-order Battlefield 2042 taniej, to zapraszamy Was do naszego artykułu.

Informację o promocji nadesłał murinus. Dzięki!

Źródło: EA Help

GDZIE NAJTANIEJ KUPIĆ XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli chcielibyście zakupić więcej niż miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote, zapoznajcie się ze stroną TaniGamePass.pl –  to nasz najnowszy projekt w całości poświęcony usłudze subskrypcyjnej Microsoftu, dzięki któremu taniej kupicie dłuższe okresy abonamentu XGP Ultimate.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.