Assassin’s Creed Origins oraz Chorus w Xbox Game Pass - ujawniono pełną listę czerwcowych premier

Na oficjalnym blogu poświęconemu konsolom Xbox pojawiła się wpis zapowiadający ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę czerwca. W ciągu najbliższego tygodnia do usługi trafi sześć nowych gier.

W ramach zacieśniania współpracy między firmami, wśród tytułów znajdziecie nowe pozycje od Ubisoftu. Co ciekawa Assassin’s Creed Origins w Xbox Games Pass będzie dostępny wraz z dodatkową zawartością z Deluxe Pack. Abonenci będą mogli odebrać zestaw dodatków za darmo, jako jedną z korzyści XGP.

Premierowo w usłudze zadebiutuje gra Spacelines from the Far Out, która będzie dostępna na konsolach Xbox oraz na PC. Zdecydowanie najciekawszą pozycją będzie w tym miesiącu gra studia Fishlabs. Chorus w Xbox Game Pass pojawi się już 7 czerwca, a więcej o tym tytule przeczytacie w dalszej części wpisu

Lista gier, które trafią do XGP w czerwcu:

  • For Honor: Marching Fire Edition (Chmura & PC & Xbox) – od 1 czerwca w XGP
  • Ninja Gaiden: Master Collection (PC & Xbox) – od 2 czerwca w XGP
  • Assassin’s Creed Origins (Chmura & PC & Xbox) – od 7 czerwca w XGP
  • Chorus (Chmura & PC & Xbox) – od 7 czerwca w XGP
  • Disc Room (Chmura & PC & Xbox) – od 7 czerwca w XGP
  • Spacelines from the Far Out (PC & Xbox) – od 7 czerwca w XGP
Xbox Game Pass Czerwiec 2022

Źródło: Xbox Wire

GDZIE NAJTANIEJ KUPIĆ XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Łowcy, nadal możecie skorzystać z promocji na miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote dla nowych i powracających abonentów. Jeśli jednak oferta z jakiegoś powodu jest dla Was niedostępna. To zachęcamy do skorzystania ze strony TaniGamePass.pl, która pozwali zakupić abonament XGP taniej.


Dlaczego warto czekać na premierę Chorus w Xbox Game Pass

Chorus to wydana przez Deep Silver gra studia Flashlabs będąca w dużym uproszczeniu kosmiczną strzelanką TPP, w której duży nacisk położono na spektakularne i dynamiczne starcia w przestrzeni kosmicznej. W produkcji wcielamy się w pilotkę o imieniu Nera, która wraz ze swoim samoświadomym statkiem musi zmierzyć się z mrocznym kultem zwanym Kręgiem oraz własną przeszłością.

Tytuł był jedną z większych niespodzianek jakie pojawiły się na rynku pod koniec ubiegłego roku. Chorus miał swoją premierę 3 grudnia 2021 roku i z miejsca zdobył sympatię zarówno graczy, jak i recenzentów. W serwisie Metacritic gra może się pochwalić wynikiem 76 Metascore w wersji na PC oraz 78 Metascore na konsole Xbox. Z kolei na Steam spośród ponad 1000 opinii, aż 85% to recenzje pozytywne 🙂 

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.