Promocja na Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey w Xbox Game Pass. Prawdopodobnie poznaliśmy następną grę w usłudze Microsoftu

Leaker The Snitch na swoim oficjalnym serwerze Discord opublikował kolejny przeciek. Według insidera Assassin’s Creed Odyssey w Xbox Game Pass pojawi się już niedługo. Snitch jest aktualnie jednym z najbardziej wiarygodnych źródeł, praktycznie każda jego informacja okazuje się prawdziwa. Dlatego bardzo prawdopodobne, że Odyseja rzeczywiście zagości w XGP.

Aktualizacja

The Snitch kolejny raz miał rację 🙂 Assassin’s Creed Odyssey trafił do Game Passa.

Obecność Assassin’s Creed Odyssey w Xbox Game Pass byłoby wynikiem współpracy amerykańskiej korporacji z Ubisoftem. Kilka miesięcy temu obie firmy zawarły porozumienie, w ramach którego do abonamentu Microsoftu zostaną dodane wybrane gry z katalogu francuzów. Dzięki kolaboracji subskrybenci XGP mogą ogrywać takie produkcje jak Assassin’s Creed: Origins, For Honor czy też Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction. Teraz do Game Pass najprawdopodobniej dołączy także grecka Odyseja.

  • Assassin’s Creed Odyssey (Chmura & Xbox & PC) – dostępne w ramach abonamentu Xbox Game Pass (brak daty debiutu)

Na dniach powinniśmy otrzymać oficjalne potwierdzenie oferty Xbox Game Pass na wrzesień 2022.

Poniżej umieściliśmy zrzut komunikatu The_Snitch na Discordzie.

Źródło: Discord The Snitch


Gdzie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Nadal trwa promocja na Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 złote. Wykorzystując ofertę nowy i wybrani powracający subskrybenci mogą kupić 3 lata XGP Ultimate za jedyne 293 złote! Poniżej znajdziecie najbardziej atrakcyjne oferty na Game Passa:

Zapraszamy na stronę TaniGamePass.pl, na której znajdziecie znacznie więcej sposobów na zakup Xbox Game Pass Ultimate taniej.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.