Abonament Discord Nitro drożeje. Polscy gracze zapłacą 47,99 zł zamiast 19,99 zł za miesiąc usługi

Discord po raz kolejny zaktualizował lokalny cennik swojego abonamentu. Subskrypcja Discord Nitro podrożała w Polsce aż o 28 złotych. Chociaż w zeszłym roku pisaliśmy o obniżkach cen usługi, to od dzisiaj użytkownicy komunikatora zapłacą za miesiąc Nitro 47,99 zł zamiast 19,99 zł.

Nowe ceny Discord Nitro:

W najlepszym położeniu są osoby, które opłacały abonament na bieżąco przed wprowadzonymi zmianami. Jeśli macie aktywne Nitro, to cena nie została zmieniona i w przyszłym miesiącu zapłacicie 19,99 zł pomimo nowego cennika. Niestety nie ma gwarancji, że taka cena dla aktywnych subskrybentów zostanie na stałe. Warto mieć rękę na pulsie i sprawdzać regularnie ile złotówek komunikator będzie chciał ściągnąć z konta.

Niektórzy użytkownicy Discorda donoszą, że zamiast abonamentu Basic za 13,99 zł, widnieje u nich Discord Classic w cenie 22,99 zł. Po zrestartowaniu aplikacji kwota powinna zostać zaktualizowana do poziomu Basic. Nowy plan zastąpi Classic i chociaż będzie tańszy, to zaoferuje mniej benefitów względem poprzedniej subskrypcji. W Basic nie znajdziecie m.in. animowanych awatarów profilu oraz zniżki na wzmocnienie serwera.

Rozbudowany cennik znajdziecie na stronie Discord.com.

Informację nadesłali NorPix, czimkers, Armin i luk. Dzięki!

Serwer Discord Łowców Gier

Jeśli macie ochotę porozmawiać z innymi miłośnikami kupowania tanich gier, serdecznie zapraszamy Was na nasz serwer Discord.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.