A Plague Tale: Requiem dostępne w Xbox Game Pass dzień wcześniej. Zmień region konsoli Xbox Series i graj już teraz

Gracze z Nowej Zelandii z uwagi na swoją strefę czasową otrzymali już teraz dostęp do A Plague Tale: Requiem w Xbox Game Pass. Microsoft nie blokuje zmiany regionu konsoli, dlatego przestawiając w ustawieniach Xbox Series X|S region z Polski na Nową Zelandię możecie ograć A Plague Tale: Requiem dzień przed oficjalną polską premierą!

Jak zagrać w A Plague Tale: Requiem przed premierą?

Aby otrzymać dostęp do gry należy wykonać poniższe kroki:

  1. Udaj się do ustawień w menu konsoli Xbox Series X lub Xbox Series S,
  2. Odnajdź rubrykę „System”, a następnie kliknij w przycisk „Język i Lokalizacja”,
  3. W nowym oknie zmień region z Polski na Nową Zelandię, dzięki czemu ominiesz blokadę dla naszej strefy czasowej i A Plague Tale: Requiem włączy się bez problemu już teraz.

Sposób zmiany regionu działa także na komputerach osobistych. Gracze z systemem operacyjnym Windows powinni skorzystać z instrukcji na stronie Microsoft Support w celu przestawienia konta na region Nowej Zelandii.

Gra została już dodana do oferty XGP w nowozelandzkim MS Store:

Po ograniu A Plague Tale 2 możecie przestawić konsolę z powrotem do polskiego regionu, nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami.

Xbox Game Pass za mniej niż 4 zł dla nowych i powracających subskrybentów

Jeśli nie macie aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass, a chcielibyście wskoczyć do świata A Plague Take: Requiem już teraz, skorzystajcie z promocji umieszczonych poniżej:

Ceny w Kinguinie uwzględniają prowizję za płatność BLIKiem.


Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.