Promocja na Xbox Game Pass Ultimate
  Polecamy

[akt.] 7 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate (XOne + PC + Gold) za 17,09 zł dla nowych klientów

W dalszej części newsa znajdziecie poradnik, tłumaczący jak uzyskać 7 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 17,09 zł

Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników.

  1. Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników. Możemy też założyć nowe konto na Microsoft Store
  2. Kupujemy Xbox Live Gold na 1 miesiąc za 4 złote z tego linku.
  3. Kupujemy Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z tego linku.
  4. Kupujemy Xbox Game Pass na XOne na 1 miesiąc
  5. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, upewniając się, że płatności cykliczne są wyłączone. Za ich włączenie Microsoft zaoferuje Wam dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później wyłączyć.
  6. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące za 4 złote z tego linku. Uzbierane cztery miesiące zostaną przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 7 miesięcy.

Jeśli posiadacie jakieś kody do Golda lub Game Passa na PC / konsole (np otrzymaliście jakiś z konsolą lub chcecie kupić kod w keyshopie), wówczas najkorzystniej jest użyć taki kod przed krokiem 6 z poradnika. Za każdym razem upewnijcie się, że płatności cykliczne są wyłączone, bo ich włączenie może dać wam dodatkowy darmowy miesiąc.

Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje ponad 150 gier na PC oraz ponad 250 gier na XOne. Pełną listę tytułów znajdziecie tutaj.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.