Promocja na Xbox Game Pass Ultimate
  Polecamy

5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 9,64 zł – oferta skierowana do nowych subskrybentów

Nowi subskrybenci usługi Microsoftu mogą skorzystać z promocji, dzięki której zakupią 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 9,64 zł! Aby otrzymać aż 5 miesięcy abonamentu w cenie poniżej dziecięciu PLNów, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

  • Krok 1 – Aktywuj na koncie Microsoft 3 miesiące PC Game Pass, zakupione w MS Store za jedyne 4,00 zł.
  • Krok 2 – Kup 2 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za 1,22€ (5,64 zł) w Eneba, przy wykorzystaniu kodu rabatowego 13LOWCYDEC. XGP Ultimate z Eneba to „trial” – skorzystać z niego mogą wyłącznie konta, które wcześniej nie subskrybowały usługi.
  • Krok 3 – Aktywuj otrzymany klucz na Xbox Game Pass Ultimate na stronie redeem.microsoft.com.

Jeśli postąpisz zgodnie z powyższymi krokami, 3 miesiące PC Game Pass zostanie przekonwertowane na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate, zaś ostateczna cena XGPU wyniesie 9,64 zł 🙂

Łowco, jeżeli kod zniżkowy 13LOWCYDEC nie działa, zapoznajcie się z instrukcją jego użycia zamieszczoną w rozwinięciu wpisu.

Jak korzystać z kodu tylko dla Łowców Gier podczas zakupów w Eneba

  1. Aby upewnić się, że promocja trafi tylko do naszych Czytelników, rabat połączony jest z odnośnikami z Lowcygier.pl. Należy wejść w dowolny link z artykułu, aby kod zniżkowy zadziałał.
  2. Z rabatu skorzystać można tylko raz.
  3. Kod zniżkowy aktywować można wyłącznie na terenie Polski.
  4. Jeśli spełniasz kryteria 1-3, a mimo wszystko kod rabatowy nie działa, spróbuj wyczyścić ciasteczka Eneba i przejść ponownie do sklepu przez nasz odnośnik. Alternatywnie, skorzystajcie z linku w trybie incognito.

Kod zniżkowy 13LOWCYDEC należy wprowadzić w koszyku w podsumowaniu zamówienia.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.