playstation-plus-premium-extra-janusz-nosacz-facebook

Tani PlayStation Plus Premium - 6 miesięcy za 195,69 zł, rok za 391,38 zł w Instant Gaming (akt.)

W sklepie Instant Gaming kupicie tanio roczny abonament PlayStation Plus. Kod aktywujący 365 dni usługi Essential lub 183 dni usługi Premium kosztuje 196,30 zł. Doładowania wyprzedały się w innych sklepach, aktualnie jest to najniższa cena na rynku. Bardzo prawdopodobne, że to już ostatnia szansa na zakup taniego pre-paida na 12 m. PlayStation Plus Essential.

Brak prowizji za płatność.

Aktualizacja 5

Zaktualizowaliśmy cenę.


Giftcard 12 miesięcy PlayStation Plus konwertuje się na 365 dni abonamentu PS+ Essential lub 183 dni PS+ Premium. Abonament PlayStation Plus Essential na 365 dni zostanie aktywowany, jeśli wasze konto nie korzysta z żadnego abonamentu lub wcześniej opłacaliście PlayStation Plus. Jeśli na koncie macie aktywny abonament PlayStation Plus Premium (np. darmowy trial 7 dni PlayStation Plus Premium), kod na roczny abonament PlayStation Plus zostanie zmieniony na 183 dni usługi PlayStation Plus Premium. Więcej szczegółów znaleźć możecie w tym artykule.

Porównanie ofert na 12 miesięcy PlayStation Plus w innych sklepach:

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.