3 miesiące PC Game Pass za jedyne 4,43 zł w islandzkim Microsoft Store. Ostatnia szansa na zakup!

Abonament PC Game Pass został ostatnio wprowadzony do islandzkiego regionu Xbox Store. Z tej okazji pojawiła się specjalna promocja, dzięki której możecie kupić 3 miesiące PC Game Pass za jedyne 4,43 zł, jeśli nie posiadacie aktywnej subskrypcji. Uwaga! Tego abonamentu nie można przekonwertować na wersję Ultimate. Oferta obowiązuje do 26 kwietnia, do godziny 10:00.

Promocja na PC Game Pass w islandzim Xbox Store:

  • 3 miesiące PC Game Pass – 144 ISK (4,43 zł) – brak konwersji na XGP Ultimate, oferta dla kont bez aktywnej subskrypcji

Uwaga! PC Game Pass z Islandii NIE MOŻNA przekonwertować na Ultimate

Łowcy, nasi Czytelnicy donoszą, że aktywując powyższy abonament nie będziecie mogli go przekonwertować na Xbox Game Pass Ultimate z uwagi na fakt, że w islandzkim regionie usługa XGP nie jest jeszcze dostępna. Ponadto, Microsoft uniemożliwił anulowanie abonamentu przed czasem. Jeśli teraz kupicie 3 miesiące PC Game Pass z Islandii nie będziecie mogli z tej usługi zrezygnować przed końcem trzymiesięcznego okresu promocyjnego.

Przetestowaliśmy powyższy sposób i potwierdzamy, że abonament możecie bez problemu kupić używając polskiej karty i polskiego adresu.

Oferta powinna być aktywna zarówno dla nowych abonentów, jak i kont, które wcześniej korzystały już z PC Game Pass. Jeśli nie widzicie aktywnej promocji, możecie założyć nowe konto.

Pamiętajcie, aby anulować automatyczne odnawianie subskrypcji, w innym wypadku po upływie trzech miesięcy Wasze konto zostanie obciążone kwotą 1350 ISK (41,52 zł) za kolejny miesiąc.


Aktualizacja

Łowcy, oferta na tani PC Game Pass z islandzkiego Microsoft Store powoli dobiega końca. Czas na zakup 3 miesięcy PC Game Pass za jedyne 4,43 zł macie do 26 kwietnia, do godziny 10:00. Jak donoszą nasi użytkownicy, problem z nieprawidłowo naliczoną kwotą płatności został już wyeliminowany 🙂

Tani PC Game Pass
Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.