3 lata Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 432.55 zł dla nowych i powracających sub. Poradnik nie wymaga użycia VPN! (akt.)

Łowcy, Xbox Game Pass Ultimate już dawno nie był tak tani! Dzięki naszemu poradnikowi gracze, którzy jeszcze nie korzystali z abonamentu Microsoftu oraz powracający subskrybenci, mogą zakupić 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 432.55 zł lub 466,97 zł (jeśli nie są objęci promocją na miesiąc XGPU za 4 zł w MS Store). Co ważne, opisany w artykule sposób na tani Game Pass nie jest oparty o korzystanie z VPNów oraz zabawę z regionami, a co za tym idzie, nie narusza regulaminu Sklepu Microsoftu.

Aktualizacja 28

Zaktualizowaliśmy ceny oraz kod zniżkowy.

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate – 36 miesięcy subskrypcji za 432.55 zł

Aby otrzymać 3 lata XGP Ultimate za ok. 432.55 zł postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

Krok 1 – Kupno 3 miesięcy Xbox Live Gold

Skorzystaj z oferty sklepu Kinguin i kup 9 kodów na 3 miesiące Xbox Live Gold:

lub jednego z poniższych sklepów:

* W sklepie Kinguin możecie zakupić w jednym zamówieniu maksymalnie 5 giftcardów. Jeśli będziecie potrzebować więcej kart podarunkowych z Xbox Live Gold, niezbędne będą dwie oddzielne transakcje.

Krok 2 – Realizacja kodów na 3 miesiące Xbox Live Gold w Microsoft Store

UWAGA! Korzystałeś już z XGP? Zanim przystąpisz do aktywowania giftcardów na XLG, upewnij się, że na twoim koncie w Sklepie Microsoftu wyłączone są płatności cykliczne.

Zrealizuj zakupione karty podarunkowe na stronie redeem.microsoft.com. Po wprowadzeniu każdego z kodów pamiętać, żeby zgodzić się na włączenie płatności cyklicznych – dzięki czemu każdorazowo otrzymasz miesiąc abonamentu gratis (3 + 1 miesiąc Xbox Live Gold). Następnie udaj się do ustawień konta i zrezygnuj z płatności.

UWAGA! W trakcie aktywacji ostatniego z kodów nie zezwól na włączenie płatności cyklicznych, tak aby mieć na koncie 35 miesięcy Xbox Live Gold (8 x 4 miesiące + 1 x 3 miesiące), nie zaś 36 miesięcy.

Włączenie płatności cyklicznych przy aktywacji giftcarda
Wyłączenie rozliczeń cyklicznych w ustawieniach konta MS Store

Schemat:

  • aktywuję kod na Xbox Live Gold na redeem.microsoft.com,
  • w trakcie aktywacji wyrażam zgodę na włączenie płatności cyklicznych – nie robię tego przy realizacji ostatniego kodu,
  • w ustawieniach konta MS Store dezaktywuje rozliczenia cykliczne,

powtórz 9 razy, a staniesz się posiadaczem 35 miesięcy usługi Xbox Live Gold (8 x 4 miesiące + 1 x 3 miesiące).

Krok 3 – Konwersja 35 miesięcy XLG do 3 lat Xbox Game Pass Ultimate

Kup miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł w Microsoft Store, dzięki czemu zgromadzony przez Ciebie abonament Xbox Live Gold zostanie przekonwertowany na 36 miesięcy XGP Ultimate, co da łącznie 3 lata usługi za ok. 432.55 zł!

Konwersja Xbox Live Gold od Xbox Game Pass Ultimate

Jeśli Microsoft uznał, że jako powracający subskrybent nie przysługuje Ci promocja na miesiąc XGPU za 4 zł, kup 1 miesiąc abonamentu w dowolnym z poniższych sklepów i zrealizuje go na redeem.microsoft.com – 36 miesięcy XGP Ultimate będzie kosztować Cię wówczas ok. 466,97 zł.


Łowcy, subskrybujecie Game Pass w sposób ciągły, czy tylko w wybranych miesiącach, kiedy do abonamentu zostaną dodane interesujące Was gry? Dajcie znać w komentarzach jak oceniacie nasz poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.