O stronie

O Lowcygier.pl

 

Jesteśmy portalem tworzonym przez graczy dla graczy. Portalem, którego jednym z celów było obalenie krzywdzącego wizerunku fana gier wideo jako nie szanującego własności intelektualnej pirata.

Zakładając serwis wychodziliśmy z założenia, że piractwo nie jest chorobą, lecz jedynie symptomem – ludzie są w stanie płacić za gry pochodzące z oficjalnych kanałów dystrybucji pod warunkiem, że będzie ich na nie stać. Dlatego też rozpoczęliśmy wędrówkę po Internecie w poszukiwaniu godnych polecenia okazji. Nasze poszukiwania przerosły oczekiwania jakie z nimi wiązaliśmy i zmusiły nas do powołania do życia Łowcygier.pl, miejsca za pomocą, którego chcieliśmy dzielić się trofeami zdobytymi podczas łowów. Szybko zauważyliśmy, że liczba Łowców rośnie a przyczółek dla oszczędnych graczy przerodził się w przyczółek dla graczy, którzy z miesiąca na miesiąc coraz chętniej kupują gry tylko po to aby nie stracić okazji.

Polujemy zarówno na gry w dystrybucji pudełkowej, jak i cyfrowej. Za pomocą Łowcygier.pl agregujemy oferty wielu sklepów, starając się przy tym aby żaden gracz nie został pokrzywdzony – piszemy o produkcjach dostępnych na komputery osobiste, smartfony, tablety, konsole stacjonarne oraz handheldy. Najważniejszą dla nas wartością jest wiarygodność, dlatego też dzielimy się wyłącznie promocjami pochodzącymi ze sprawdzonych źródeł.

Tropisz sequel swojego ukochanego shootera, chcesz skompletować kolekcję gier niezależnych, szukasz gier tanecznych, nie trać czasu i pieniędzy, dołącz do Łowców!