Promocje na sprzęt gamingowy na gry Xbox Series X, konsole, kontrolery oraz akcesoria

Znaleziono 1 157 wpisów

Najnowsze promocje

W internetowym sklepie RTV Euro AGD, wykorzystując specjalny kod zniżkowy, możecie zakupić tanio Corsair HS75 XB. Bezprzewodowe słuchawki gamingowe z Dolby Atmos dostępne są za jedyne 199 zł. Po wybraniu opcji płatności w ratach za headset dedykowany konsolom Xbox One i Xbox Series X|S zapłacicie 189,05 zł. Cena słuchawek Corsair HS75 XB Wireless, Według portalu Ceneo, zaczyna się w innych sklepach od 359 zł!

Czytaj więcej

W oficjalnym sklepie Microsoft Store pojawiła się promocja na kontroler Xbox Series z adapterem PC. Za bezprzewodowy pad do konsol Xbox One, Xbox Series X|S i komputerów osobistych zapłacicie 255,20 zł.

Czytaj więcej

W ofercie internetowego sklepu Neonet pojawiła się promocja na Seagate Storage Expansion Card. Karta rozszerzenia pamięci dedykowana konsolom Xbox Series X|S o pojemności 1TB dostępna jest już za 659 zł! W niższych cenach zakupicie też wersje 512GB oraz 2TB.

Czytaj więcej

W serwisie Allegro możecie kupić Microsoft Xbox Series Controller taniej. Kontroler bezprzewodowy dedykowany konsolom Xbox i kompatybilny z PC oraz smartfonami kosztuje 209 zł. W tej cenie otrzymacie pada w kolorze niebieskim lub czerwonym.

Czytaj więcej

Wykorzystując specjalny kod zniżkowy, w sieci sklepów RTV Eeuro AGD, możecie zakupić tanio pad Xbox Series. Bezprzewodowy kontroler w kolorze Velocity Green dostępny jest za jedyne 199 zł. Urządzenie współpracuje z PC oraz konsolami Xbox One i Xbox Series X|S.

Czytaj więcej

W internetowym sklepie RTV Euro AGD kupicie słuchawki Razer Kraken w niższej cenie. Headset z mikrofonem dostępny jest za 179,99 zł.

Czytaj więcej

W polskim oddziale sklepu Amazon kupicie kontroler TURTLE BEACH VelocityOne Flight w niższej cenie. Kontroler przeznaczony do symulatorów lotu dostępny jest za 1261,36 zł. Według serwisu Ceneo w innych sklepach kontroler dostępny jest od 1598 zł.

Czytaj więcej

W internetowym sklepie RTV Euro AGD trwa promocja na kontrolery Xbox Series. W ramach oferty możecie zakupić tanio bezprzewodowe kontrolery w wybranych kolorach. Wersja Velocity Green kosztuje jedyne 199 zł. Cena pozostałych wariantów kolorystycznych wynosi 209 zł.

Czytaj więcej

W polskim oddziale Amazonu rozpoczęła się promocja na konsolę Xbox Series X w pakiecie z grą Forza Horizon 5 Premium Edition (z dwoma dodatkami). Na etapie zamówienia, po wyborze metody płatności, cena zestawu zostaje obniżona do 2255 zł.

Czytaj więcej

Łowcy, oszczędzania ciąg dalszy. Konsola Xbox Series X w niemieckim Microsoft Store jest wyceniona na 500 euro. Krok po kroku wyjaśnimy Wam, jak możecie zaoszczędzić ponad 220 zł na zakupie.

Czytaj więcej
  • Microsoft Store DEXbox Series X – 499,99€ (2041,40 zł wykorzystując karty podarunkowe)

W sklepie Neonet i Neo24.pl pojawiła się oferta na Seagate Storage Expansion Card o pojemności 2TB. Karta rozszerzenia pamięci dedykowana konsolom Xbox Series X|S kosztuje 1299 zł. W pozostałych sklepach ceny karty rozpoczynają się od 1394,97 zł.

Czytaj więcej

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się promocja na słuchawki SteelSeries Arctis 1. Headset z mikrofonem dostępny jest za 186,81 zł.

Czytaj więcej

We francuskim oddziale Amazon kupicie taniej Thrustmaster TMX. Kierownica dedykowana konsolom Xbox One, Xbox Series X i kompatybilna z PC jest dostępna w cenie 597,30 zł.

Czytaj więcej

W polskim oddziale sklepu Amazon kupicie słuchawki SteelSeries Arctis Prime w niższej cenie. Headset dostępny jest za 229,99 zł.

Czytaj więcej

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała promocja na HyperX Cloud Alpha S. Słuchawki przewodowe na aluminiowym pałąku i łącznością przez jack 3,5mm, możecie kupić za 349 zł po wykorzystaniu kodu rabatowego.

Czytaj więcej

W ofercie polskiego oddziału sklepu Amazon pojawiła się promocja na Turtle Beach Velocity One Flightstick. Joystick stworzony z myślą o PC i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S możecie zakupić już za 469,08 zł Cena Turtle Beach Velocity One w innych sklepach, według portalu Ceneo, zaczyna się od 639 zł!

Czytaj więcej

W polskim oddziale sklepu Amazon trwa wyprzedaż Gaming Week. W ramach oferty możecie zakupić wybrane sprzęty i akcesoria gamingowe w promocyjnych cenach. Wśród wyróżnionych przecen znajdziecie klawiatury, myszki i słuchawki od takich firm jak Logitech, Razer czy SteelSeries.

Czytaj więcej

W ofercie sklepu RTV Euro AGD pojawiła się promocja na Corsair HS75 XB Wireless Gaming Headset. Słuchawki bezprzewodowe dedykowane konsolom Xbox One i Xbox Series X|S kupicie w cenie 209 zł wykorzystując do tego kod rabatowy.

Czytaj więcej

W hiszpańskim oddziale Amazon jest dostępna oferta na Razer Kaira. Słuchawki dedykowane konsolom Xbox One i Xbox Series X|S możecie kupić w cenie około 160 zł. W polskich sklepach słuchawki są dostępne za 205 zł według portalu Ceneo.

Czytaj więcej

W internetowym sklepie Media Expert pojawiła się promocja na Razer Universal QC Stand. Stacja ładująca w kolorze białym lub electric volt dostępna jest za 129 zł.

Czytaj więcej

W sklepie RTV Euro AGD trwa akcja Obniżki na maxa, dzięki której możecie kupić między innymi konsolę Xbox Series X w niższej cenie. W promocji pojawiły się również gogle VR HP Reverb G2 w zestawie z kontrolerami i słuchawki przewodowe Razer Kraken. Przejrzeliśmy dostępne oferty i wybraliśmy dla Was najciekawsze z nich.

Czytaj więcej

W ofercie polskich sklepów internetowych pojawiła się promocja na SteelSeries Arctis 1 Wireless. Słuchawki bezprzewodowe kompatybilne z konsolami Sony PlayStation, Xbox i Nintendo Switch możecie kupić za 289 zł.

Czytaj więcej