Wystartowały Ekskluzywne Okazje Amazon Prime! Wybraliśmy dla Was najlepsze promocje na sprzęt gamingowy i nie tylko

W lipcu cieszyliśmy się z Amazon Prime Day, a dziś wystartowały Ekskluzywne Oferty Amazon Prime! Przez najbliższe dwa dni w sklepie Amazon zakupicie taniej wiele różnych produktów, w tym czytniki Kindle, podzespoły komputerowe, sprzęt i gamingowe akcesoria. Aby ułatwić Wam nieco wyszukiwanie najlepszych ofert, stworzyliśmy artykuł, który będziemy regularnie aktualizowali o najciekawsze, znalezione przez nas promocje.

Aktualizacja wpisu

Ceny zostały zaktualizowane.

Wyprzedaż Ekskluzywne Okazje Amazon Prime – najlepsze promocje

Poniżej umieściliśmy wybrane przez nas oferty dostępne w ramach nowej wyprzedaży! Przypominamy, że większość przecenionych towarów mogą zakupić wyłącznie abonenci Amazon Prime.

Promocje na myszy i klawiatury:

Wybrane przeceny gamingowych headsetów:

Oferty na sprzęt gamingowy (i nie tylko):

Oferty na gry planszowe i karciane:

Promocje na klocki LEGO:

Wybrane promocje na smartfony:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.


Darmowy okres próbny Amazon Prime

Aby aktywować darmowy Amazon Prime w polskim oddziale sklepu, należy skorzystać z poniższego linku:

Z darmowego triala skorzystać mogą nowi użytkownicy, którzy dotychczas nie korzystali z subskrypcji Prime na swoich kontach.

Jeśli nie zamierzacie korzystać z usługi po zakończeniu wyprzedaży Ekskluzywne Okazje Amazon Prime, by uniknąć naliczenia opłat, anulujcie ją od razu po dokonaniu zakupów!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.