Promocje na sprzęt gamingowy na Steam Deck

Znaleziono 4 wpisy

Tanie karty pamięci Sandisk (Nintendo Switch, Steam Deck) w Amazon DE - Sandisk Ultra 512GB za 243,56 zł

W niemieckim sklepie Amazon kupicie tanie karty pamięci Sandisk. Pamięci microSDXC pasują zarówno do Steam Decka, jak i konsoli Nintendo Switch. Sandisk Ultra 512 GB kosztuje 243,56 zł, według Ceneo w polskich sklepach Sandisk o tej pojemności kosztuje najtaniej 291,82 zł.

Podane ceny uwzględniają podatek oraz wysyłkę do Polski.

Premiera Steam Deck już w lutym!

Valve poinformowało dziś, że data premiery Steam Deck pozostała niezagrożona. Już 25 lutego pierwsi szczęśliwcy otrzymają wiadomości e-mail, z potwierdzeniem rezerwacji. Od tego czasu będą mieć 72 godziny na zakup handhelda Valve. Tego samego dnia zostanie zniesione embargo na recenzje Steam Deck, jednak niektóre materiały przedpremierowe mogą się pojawić już wcześniej. 

Za oficjalną datę premiery Steam Deck możemy więc uznać 28 lutego, kiedy to rozesłane zostaną pierwsze egzemplarze Switcha od Valve. Przypominamy, że cena Steam Deck zaczyna się od 1899 zł w podstawowej wersji. Wciąż możliwa jest również rezerwacja urządzenia z odpowiednio odległą datą realizacji zamówienia:

Źródło: Steam News

Steam Deck

Premiera Steam Deck opóźniona. Valve przeprasza graczy

Firma Valve poinformowała dziś, że premiera Steam Deck zostanie opóźniona. Handheld od twórców Steam, określany przez niektórych graczy jako Nintendo Switch Pro dla gier PC, pojawi się na rynku dwa miesiące później niż pierwotnie zakładano. Przypominamy, że cena Steam Deck zaczyna się od 1899 zł w podstawowej wersji. Wciąż możliwa jest również rezerwacja pre-orderu konsoli Steam za 18 zł z odpowiednio odległą datą realizacji zamówienia:

Źródło: Steam News

Steam Deck

Wystartował pre-order Steam Deck - konsola przenośna Valve w przedsprzedaży od 1899 zł

Na platformie Valve można już złożyć pre-order Steam Deck. Konsola Steam dostępna jest w trzech wariantach, różniących się od siebie pojemnością i szybkością wbudowanych dysków oraz dodatkami – najdroższy zestaw oferuje m.in. szkło antyodblaskowe na wyświetlaczu. Cena Steam Deck zaczyna się już od 1899 zł:

Pre-ordery Steam Deck będą rozsyłane do graczy już w grudniu 2021 roku.

Urządzenie jest odpowiedzią Valve na deficyt sprzętu w segmencie handheldów. Steam Deck pozwoli na ogrywanie biblioteki Steam w trybie przenośnym. Konsola Steam pod względem użytkowania przypomina Nintendo Switch. Steam Deck będziemy mogli podłączyć do monitora lub telewizora, tym samym tworząc sobie przenośny mini-PC. Deck wspiera obsługę klawiatur i myszek. Więcej informacji, razem ze szczegółową specyfikacją podzespołów, znajdziecie w artykule poświęconym Steam Deck.

Steam Deck