Steam Deck Valve wprowadza sprzedaż egzemplarzy Certified Refurbished

Steam Deck za jedyne 1500 zł?! Valve wznowił sprzedaż egzemplarzy Certified Refurbished

Łowcy, jeśli nie załapaliście się na ostatnią promocję na Steam Deck albo wciąż czekacie na jeszcze niższą cenę, to chyba lepszej oferty nie będzie. Firma Valve ponownie umożliwiła zakup egzemplarzy Certified Refurbished. Odnowione urządzenia zostały szczegółowe sprawdzone pod kątem funkcjonalności. W tej ofercie Steam Deck z wbudowaną pamięcią 64 GB zakupicie już za jedyne 1519 zł!

Aktualizacja

Oferta ponownie dostępna. Odnowiony Steam Deck powrócił do sklepu Valve.

Odnowiony Steam Deck w promocyjnej cenie

Odnowione konsole to egzemplarze zwrócone przez klientów. Takie sztuki posiadają oficjalną certyfikację Valve i sprzedawane są w odpowiednio niższej cenie. Za Steam Deck w wersji z 64 GB wbudowanej pamięci zapłacicie jedynie 1519 zł. Tak tanio jeszcze nie było, oczywiście jeśli bierzemy pod uwagę sprzedaż bezpośrednio przez producenta.

Steam Deck Valve Certified Refurbished
Steam Deck Valve Certified Refurbished
Steam64GB eMMC
1519 zł
Steam256GB NVMe SSD
1999 zł
Steam512GB NVMe SSD
2479 zł

Darmowa dostawa kurierem. Planowana data realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 tygodni.

Czym jest Steam Deck Valve Certified Refurbished?

Kupiłeś Steam Deck w wersji 64 GB? Zamień wbudowaną pamięć na dysk SSD 256 GB za 44,90 zł

Łowcy, tak jak już wspomnieliśmy, odnowione urządzenia z certyfikatem Valve to egzemplarze zwrócone przez klientów. Taki Steam Deck zostaje dokładnie wyczyszczony i przetestowany z użyciem tego samego procesu co nowe konsole. W ramach zamówienia otrzymujecie także gwarancję. Oznacza to, że w jeśli napotkacie problem ze swoim Deckiem, którego nie da się rozwiązać, to otrzymacie zamiennik w postaci innego egzemplarza Certified Refurbished. Sprzęt ten może posiadać „drobne wady wizualne” w postaci małych rys czy otarć, wynikających z normalnego użytkowania. Valve gwarantuje za to brak zarysowań na ekranie! Konsola będzie posiadać także pełne wsparcie techniczne firmy.

Ile kosztuje nowy Steam Deck?

Jeśli nie interesuje Was taka oszczędność, to zupełnie nowe konsole Steam Deck są nadal dostępne w sprzedaży. Najtańszy model w sklepie Valve kosztuje 1899 zł.

Steam Deck
Steam Deck
Steam64GB eMMC
1899 zł
Steam256GB NVMe SSD
2499 zł
Steam512GB NVMe SSD
3099 zł
Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Łowcy, co sądzicie o takim posunięciu Valve? Jesteście zainteresowani odnowionym egzemplarzem Steam Decka? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Sklepy:
Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.