Promocja na Xbox Elite Series 2 - Core

Pre-order kontrolera Xbox Elite Series 2 Core za 599 zł w RTV Euro AGD

W sieci sklepów RTV Euro AGD możecie juz składać zamówienia na pre-order kontrolera Xbox Elite Series 2 Core. Nowy pad został stworzony z myślą o konsolach Xbox Series. W przeciwieństwie do swojego poprzednika dostępny jest w kolorze białym. W zestawie znajdziecie także narzędzie do regulacji drążków oraz kabel USB-C. Cena Xbox Elite Series 2 Core wynosi w przedsprzedaży 599 zł.

Darmowa dostawa kurierem.
Premiera Xbox Elite Series 2 Core została zapowiedziana na 21 września.


Specyfikacja Xbox Elite Series 2 – Core

Specyfikacja nowej wersji kontrolera jest bliźniaczo podobna do standardowego Xbox Elite Series 2. Pad posiada drążki z regulowanym oporem ruchu, krótsze blokady spustów oraz stabilny, pokryty gumą uchwyt. Urządzenie pozwoli również na dowolne mapowanie przycisków za pomocą aplikacji do akcesoriów Xbox. Całość będzie zasilana akumulatorem zapewniającym do 40 godziny nieprzerwanej rozgrywki. Firma Microsoft, mając na uwadze bolączki poprzedniego modelu, gwarantuje że ta wersja kontrolera będzie się charakteryzować większą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.