Xbox Series X
  Polecamy

Poznaliśmy cenę Xbox Series X na polskim rynku! Przeciek wskazuje na kwotę zbliżoną do ceny premierowej Xbox One X

Jeden z naszych Czytelników, podający się za pracownika dużego elektromarketu (najprawdopodobniej sklepu Media Expert), za pośrednictwem maila wyjawił nam cenę premierową najnowszej konsoli Microsoftu. Xbox Series X w dniu premiery będzie kosztować 2499 zł!

Jak podkreślił nasz Informator, w przesłanej do nas wiadomości, cena Xbox Series X pochodzi z panelu sprzedawcy i może jeszcze ulec zmianie, niemniej jednak jest to mało prawdopodobne 🙂

Fragment oświadczenia przesłanego przez Rzecznika Prasowego TERG S.A.

Premiera najnowszego Xbox Series X elektryzuje fanów gamingu na całym świecie, ale na te chwilę nie jest znana oficjalna cena tego produktu. Screen z ceną konsoli, rzekomo pochodzący z systemu sprzedażowego Media Expert, traktujemy wyłącznie jako dowód rosnących emocji wokół tej premiery oraz towarzyszących jej spekulacji medialnych.

Po więcej informacji odsyłamy do dalszej części wpisu.

Cena Xbox Series X

Udostępnienie sklepom ceny następcy Xbox One wskazuje na to, że już niedługo wystartują pre-ordery Xbox Series X, co nas niezwykle cieszy 🙂

Cena Xbox Series X, a ceny premierowe konsol 8. generacji

Cena Xbox One (konsola + gra) w momencie premiery konsoli u polskich sprzedawców wynosiła 1699 zł, zaś za model Xbox One X trzeba było zapłacić 2199 zł.

Za „gołą” PlayStation 4 w 2013 roku sklepy życzyły sobie 1799 zł. Identyczna cena obowiązywała przy polskim debiucie PlayStation 4 Pro.

Z pełną specyfikacją Xbox Series X możecie zapoznać się w tym artykule. Jeśli interesuje Was lista gier zapowiedzianych na PlayStation 5 oraz Xbox Series X zerknijcie pod ten adres.


Łowcy, co sądzicie o kwocie 2499 zł za konsolę o takich parametrach? Skusicie się na zakup Xbox Series X w dniu premiery?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.