Promocje na sprzęt gamingowy na PlayStation 4

Znaleziono 1 078 wpisów

Kontroler DualShock 4 V2 do PlayStation 4 za 209 zł w Media Expert

W sieci sklepów Media Expert pojawiła się promocja na DualShock 4 V2. Bezprzewodowy kontrole do konsoli PlayStation 4 dostępny w kolorze czerwonym zakupicie za jedyne 209 zł. Ze względu na fakt, że produkcja padów została zakończona, stały się one towarem deficytowym.

Czytaj więcej

Promocje na słuchawki gamingowe w RTV Euro AGD - Razer BlackShark V2 X za 169 zł

Wykorzystując specjalne kody rabatowe, w sieci sklepów RTV Euro AGD, możecie zakupić wybrane słuchawki gamingowe w promocyjnych cenach. W ramach oferty za Razer BlackShark V2 X zapłacicie 169 zł.

Czytaj więcej

Gorąca Wyprzedaż w RTV Euro AGD – promocje na gry, konsole PS5 i XSX oraz sprzęt gamingowy

Sklep RTV Euro AGD rozpoczął Gorącą Wyprzedaż. Do końca miesiące kupicie taniej wybrane gry pudełkowe, konsole PlayStation 5 oraz sprzęt gamingowy (m.in. słuchawki Sony Pulse 3D). W rozwinięciu wpisu znajdziecie polecane oferty.

Czytaj więcej

Słuchawki HyperX Cloud Stinger za 139,99 zł w RTV Euro AGD

Wykorzystując kod zniżkowy ze sklepu RTV Euro AGD możecie zakupić tanio HyperX Cloud Stinger. Słuchawki gamingowe kosztują 139,99 zł.

Czytaj więcej

Słuchawki Razer Kraken V3 X za 159 zł w Media Expert

Korzystając z kodu zniżkowego w sklepie Media Expert kupicie tanio Razer Kraken V3 X. Przewodowe słuchawki gamingowe kosztuje 159 złotych.

Czytaj więcej

Kierownice Logitech tanio w Morele.net - Logitech G29 za 999 zł

W internetowym sklepie Morele.net możecie wykorzystać specjalny kod rabatowy i zakupić taniej wybrane kierownice Logitech. Model Logitech G29 dostępny jest w promocyjnie cenie 999 zł.

Czytaj więcej

Euro Niskie Ceny w RTV Euro AGD – promocje na gry i konsole PlayStation 5 (10.06)

Wystartowała wyprzedaż Euro Niskie Ceny w internetowym sklepie RTV Euro AGD. Korzystając z kodu zniżkowego kupicie taniej wybrane gry pudełkowe, konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Czytaj więcej

Słuchawki Razer Kraken for Console za 139 zł w RTV Euro AGD

W ramach oferty Hity Dnia w sklepie RTV Euro AGD możecie zakupić taniej Razer Kraken for Console. Słuchawki gamingowe kosztuję 139 złotych.

Czytaj więcej

Słuchawki HyperX Cloud II za 285 zł w Morele.net

Promocja na HyperX Cloud II pojawiła się w internetowym sklepie Morele.net. Po użyciu kodu rabatowego cena za słuchawki gamingowe zostanie obniżona do 285 złotych.

Czytaj więcej

Słuchawki Corsair HS45 Carbon Surround 7.1 za 149 zł w RTV Euro AGD

W ramach wyprzedaży 5 Dni Extra Rabatów w RTV Euro AGD kupicie tanio Corsair HS45 Carbon Surround 7.1. Słuchawki gamingowe kosztują 149 zł po skorzystaniu z kodu zniżkowego.

Czytaj więcej

Słuchawki SteelSeries Arctis 3 za 209 zł w Morele.net

Korzystając z kodu zniżkowego w sklepie Morele.net możecie zakupić tanio SteelSeries Arctis 3. Słuchawki gamingowe kosztują jedyne 209 zł.

Czytaj więcej

Promocja na PlayStation VR Mega Pack w RTV Euro AGD – gogle wirtualnej rzeczywistości z 5 grami za 1184 zł

W internetowym sklepie RTV Euro AGD możecie zakupić tanio PlayStation VR Mega Pack. Zestaw gogli VR do konsol PS4 i PS5 oraz 5 gier kosztuje niecałe 1185 złotych.

Czytaj więcej

Kierownica Logitech G29 + Shifter ponownie za 1099 zł w X-kom

Ponownie pojawiła się promocja na Logitech G29 w sklepie X-kom. Gamingową kierownicę w zestawie ze skrzynią biegów zakupicie za jedyne 1099 zł. Sprzęt współpracuje z PC i konsolami PlayStation.

Czytaj więcej

Sony PlayStation VR Mega Pack V3 za 1179 zł w RTV Euro AGD - Gogle VR + Kamera V2 + 5 gier (akt.)

W internetowym sklepie RTV Euro AGD, w ramach oferty Hity Dnia, możecie wykorzystać specjalny kod rabatowy i zakupić taniej zestaw PSVR. Gogle wirtualnej rzeczywistości wraz z kamerą PlayStation oraz 5 grami VR kosztują w promocji 1179 zł.

Czytaj więcej

Dysk zewnętrzny Seagate Game Drive PS4 4TB za 469 zł w RTV Euro AGD

Korzystając z kodu zniżkowego w sklepie RTV Euro AGD zakupicie tanio Seagate Game Drive PS4. Dysk zewnętrzny o pojemności 4TB kosztuje 469 złotych. Sprzętu można użyć zarówno z konsolami PlayStation, jak i Xbox.

Czytaj więcej

Sony Mega Pack 3 Gogle PlayStation VR + Kamera V2 + 5 gier za 1199 zł w Media Expert

W Media Expert pojawiła się promocja na zestaw PSVR. Za gogle wirtualnej rzeczywistości wraz z kamerą PlayStation oraz 5 grami VR trzeba zapłacić 1199 zł.

Czytaj więcej

Dysk HDD Seagate Game Drive PS4 Marvel Captain America 2TB za 349 zł w RTV Euro AGD - 10€ na Steam gratis

W sieci sklepów RTV Euro AGD możecie wykorzystać specjalny kod rabatowy i zakupić taniej HDD Seagate Game Drive PS4 Marvel Captain America 2TB. Za limitowaną edycję dysku, dedykowanego konsoli PlayStation 4, zapłacicie 349 zł. W ramach oferty możecie otrzymać również gratis w postaci 10€ do wykorzystania na Steam.

Czytaj więcej