Promocje na sprzęt gamingowy na Okulary VR

Znaleziono 6 wpisów

Rabat w wysokości €15 na akcesoria w Oculus Store – Pasek Elite Quest 2 za 156,45 zł zamiast 225,49 zł

W Oculus Store pojawiła się promocja, w ramach której możecie skorzystać ze zniżki na akcesoria do gogli VR Oculus Quest 2. Rabat w wysokości €15 zostaje naliczony automatycznie w koszyku.

Wybrane promocje w Oculus Store uwzględniające rabat:

Darmowa wysyłka do Polski.

Więcej akcesoriów znajdziecie w Oculus Store.

Promocje trwają do 1 stycznia 2022 roku.

Oculus Quest 2 128GB od 1598,52 zł w Oculus Store i Amazon ES

Nowy model gogli VR jest dostępny do kupienia w Oculus Store oraz Amazon ES. Oculus Quest 128GB zakupicie od 1598,52 zł:

Podane ceny uwzględniają podatek oraz wysyłkę do Polski.

Do tej pory Quest 2 dostępny był w takiej samej cenie za wersję z 64GB wbudowanej pamięci.

Promocja na Oculus Quest 2

Oculus Quest 2 czyli wirtualna rzeczywistość bez kabli

Gogle Oculus Quest 2 są w pełni autonomiczne, oznacza to, że sprzęt jest gotowy do użycia od razu po wyciągnięciu z pudełka i założeniu na głowę – Oculus Quest 2 do działania nie wymaga komputera, a gry kupuje się poprzez Sklep Oculusa. Aczkolwiek same gogle można podłączyć do PC (także bezprzewodowo) i wykorzystać je do grania poprzez Steam w takie produkcje jak Half-Life: Alyx czy Boneworks.

Informację o promocji nadesłał PR3MCI0. Dzięki!

Silikonowa nakładka do Oculus Quest 2 za darmo dla posiadaczy okularów VR

Facebook ofertuje silikonową nakładę za darmo wszystkim użytkownikom gogli VR Oculus Quest 2, w związku ze skażeniem gąbek dołączanych do wszystkich dotychczasowych zamówień. Gąbki wywoływały u wielu osób reakcje alergiczne, dlatego firma postanowiła na swój koszt zapoatrzyć każdego klienta w ochraniający silikon:

Aby zamówić nakładkę należy na podlinkowanej powyżej stronie nacinąć przycisk Go to My Devices, po czym zalogować się na swoje konto Oculus. Następnie w zakładce Moje Urządzenia odnaleźć opcje Zamów silikonową nakładkę. Po uzupełnieniu danych do wysyłki pozostanie tylko czekać na przesyłkę. Pierwsze zamówienia zostaną realizowane za ok. 4 tygodnie.

Silikonowa nakładka Oculus Quest 2 za darmo

PlayStation VR Move Controller Twin Pack V2 za 399 zł w RTV Euro AGD i OleOle! (akt.)

W ofercie sklepów RTV Euro AGD oraz OleOle! pojawił się zestaw dwóch kontrolerów PS Move do gogli PlayStation VR w cenie 399 zł.

Promocje na PlayStation VR Move Controller Twin Pack:

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Ofertę polecamy z uwagi na problemy z dostępnością kontrolerów PlayStation Move w innych polskich sklepach, a dokładniej… ich brakiem 😉

Aktualizacja 2

Kontrolery PS Move ponownie dostępne w ofercie sklepów.