Promocje na bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox

Oficjalny zestaw słuchawkowy konsol Xbox One oraz Xbox Series dostępny w pre-orderze

Już jest! Konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One doczekały się oficjalnego zestawu słuchawkowego od Microsoftu. Sprzęt ten można zamawiać w MS Store:

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox – 449 zł

Darmowa dostawa. Premierę słuchawek zaplanowano na 16 marca 2021 roku.

Więcej informacji o bezprzewodowym zestawie słuchawkowym Microsoftu znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox wyposażony został w technologie dźwięku przestrzennego Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X oraz funkcje automatycznego wyciszania i izolowania głosu. Za komfort użytkowania odpowiada lekka, elastyczna konstrukcja, chowany mikrofon i regulowany pałąk.

Zestaw słuchawkowy sparujemy z konsolami Xbox za pomocą łączności bezprzewodowej, bez wykorzystywania kabli czy kluczy, a dzięki aplikacji Akcesoria Xbox dostosujemy dźwięk do swoich preferencji. Użytkownicy będą mieli też możliwość połączenia słuchawek z urządzeniami mobilnymi przez Bluetooth.

Przypominamy, że do tej pory Microsoft nie produkował własnych słuchawek dedykowanych swoim konsolom, tak jak robi to Sony w przypadku PS4 i PS5.


Łowcy, zainteresowała Was propozycja Microsoftu i planujecie w marcu wymienić swój obecny zestaw słuchawkowy?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.