Mega promocja na Sony Inzone H3!

Mega promocja na Sony Inzone H3! Słuchawki dedykowane PS5 + 120 PLN do PS Store za jedyne 149 zł w Media Expert

W internetowym sklepie Media Expert pojawiła się świetna promocja na Sony Inzone H3. Przewodowe słuchawki dedykowane konsoli PlayStation 5 dostępne są w historycznie najniższej cenie 149 zł! Ale to nie koniec atrakcji, jeśli swój zakup zarejestrujecie na stronie Sony, to otrzymacie 120 PLN do wykorzystania w PlayStation Store. Realnie za sprzęt zapłacicie więc niecałe 30 zł!

Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Jeśli swój sprzęt zamówicie w okresie od 11 września do 9 października 2023 roku, to po zarejestrowaniu zakupu na specjalnej stronie SONY otrzymacie doładowanie do PlayStation Store. Za słuchawki Sony Inzone H3 otrzymacie kartę podarunkową o wartości aż 120 PLN! Sklep Media Expert znajduje się na oficjalnej liście autoryzowanych sprzedawców biorących udział w ofercie.

Mega promocja na Sony Inzone H3!
PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.