Lenovo Legion + Xbox Game Pass. Zgarnij 3 miesiące abonamentu za darmo przy zakupie laptopa gamingowego

Rozpoczęcie przygody z grami może być kosztowne. Najpierw trzeba zakupić konkretny sprzęt, a potem same gry. Nie jest lekko. Na szczęście Lenovo ułatwia wkroczenie w świat gamingu, dołączając 3 miesiące abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za darmo do każdego zakupionego laptopa z serii Legion!

Lenovo należy obecnie do grona najbardziej rozpoznawalnych producentów laptopów na świecie. Swoją pozycję przedsiębiorstwo zawdzięcza rozsądnym, a zarazem sprytnym inwestycjom oraz sprzedawaniem produktów wyróżniających się świetnym stosunkiem cena/jakość.

Skoro już o jakości mowa. Co wyróżnia laptopy z serii Legion na tle konkurencji? Przede wszystkim bardzo wysoka wydajność, którą zapewniają topowe układy graficzne NVIDIA RTX 30xx o najwyższych limitach mocy (TGP). Mocne karty wspierane są przez procesory nowej generacji AMD Ryzen oraz Intel, co pozwala w pełni wykorzystać możliwości 15,6-calowych ekranów o jasności sięgającej 300 nitów i odświeżaniu do 165 Hz. Nie sposób nie docenić też domyślnie preinstalowanego systemu Windows 11, dzięki czemu z laptopów korzystać można od razu po zakupie.

Działające na najwyższych obrotach komponenty generują sporo ciepła, ale i z tym sobie poradzono. Jedną z najbardziej cenionych przez graczy zalet urządzeń z serii Legion jest wydajne chłodzenie. Throttling nie jest już problemem!

Niewątpliwym plusem jest także możliwość dołożenia dodatkowego dysku twardego lub rozbudowania pamięci RAM, bez ryzyka utraty gwarancji.


3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za darmo przy zakupie laptopów Lenovo

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcyjna usługa Microsoft, której chyba żadnemu fanowi xboksowego oraz pecetowego grania nie trzeba przedstawiać 🙂

Dzięki aktualnie trwającej promocji, kupując gamingowy laptop Lenovo Legion otrzymacie aż trzy miesiące XGPU całkowicie za darmo.

Dostęp do Xbox Game Pass Ultimate dodawany jest automatycznie do zakupionego produktu. Gracz musi jedynie dokonać aktywacji usługi podczas pierwszego uruchomienia sprzętu (z poziomu urządzenia, nie za pośrednictwem kodu).

Darmowy Xbox Game Pass Ultimate to nie jedyna niespodzianka, która trafia w nasze ręce, po zakupie objętego promocją laptopa. Drugim z prezentów jest 2-letni dostęp do rozszerzonej obsługi serwisowej Lenovo Premium Care, w ramach której gwarantowane są:

  • profesjonalne wsparcie techniczne – konsultanci służą pomocą przez telefon, czat i e-mail,
  • pomoc przy pierwszej konfiguracji zakupionego laptopa,
  • usługę serwisowa z dojazdem do klienta,
  • obsługę techniczną sprzętu i oprogramowania.

Polecane laptopy gamingowe Lenovo dostępne w RTV Euro AGD

Do oferty promocyjnej Lenovo z Game Pass trafiło ponad 10 laptopów z systemem Windows 11. Wśród nich szczególną uwagę warto zwrócić na poniższe modele.

Lenovo Legion 5 15ACH6H, AMD Ryzen 5 5600H, RTX3060

Lenovo Legion 5 15ACH6H wyposażony w 6-rdzeniowy procesor AMD Ryzen 5 5600H oraz najmocniejszego przedstawiciela rodziny układów RTX 3060 z pamięcią VRAM 6 GB i limitem poboru mocy (TGP) ustalonym na 130 W to solidny, dobrze wykonany sprzęt, który powinien spełnić oczekiwania większości graczy. Sporym plusem jest też preinstalowany Windows 11.

Promocja na Lenovo Legion 5

Lenovo Legion 5 15ACH6H, AMD Ryzen 7 5800H, RTX 3060

Sprzęt bardzo podobny do wymienionego powyżej, z tym, że jeszcze bardziej wydajny! Najważniejszą, z punktu widzenia gracza, zmianą, jest mocniejszy, 8-rdzeniowy procesor AMD Ryzen 7 5800H, który pozwoli cieszyć się jeszcze większa ilością klatek na sekundę w najnowszych produkcjach, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ekranie o odświeżaniu 165 Hz. A jeśli do tego zajmujecie się programowaniem, bądź montujecie filmy… tym bardziej jest to sprzęt dla Was. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń serii Legion, laptop sprzedawany jest wraz z systemem Windows 11.

Promocja na Lenovo Legion 5

Lenovo Legion 5 15ACH6H, AMD Ryzen 5 5600H, RTX 3070

Najpotężniejsza, dostępna w ofercie RTV Euro AGD, maszyna, której niestraszna będzie żadna gra z Xbox Game Pass. RTX 3070 posiada aż 8 GB pamięci VRAM i większe bazowe taktowanie zegara, co bezpośrednio przekłada się na ilość FPSów w grach. Do tego dodajmy wydajny procesor, 16 GB RAM, dysk SSD o pojemności 1 TB, a także zainstalowany system Windows 11 i mamy sprzęt, który posłuży nam przez długie lata.

Promocja na Lenovo Legion 5


Pełna lista laptopów gamingowych Lenovo biorących udział w promocji 

Laptopy Lenovo Legion 5 z kartą graficzną RTX 3050 Ti:

Laptopy Lenovo Legion 5 wyposażone w kartę RTX 3060:

Laptopy gamingowe Lenovo Legion 5 z kartą RTX 3070:


Podsumowując, zasady promocji są niezwykle proste: wystarczy kupić objęty nią sprzęt Lenovo i aktywować usługę 🙂 Przez kolejne 3 miesiące można cieszyć się bezpłatnym dostępem do sporego katalogu gier. Bawcie się dobrze!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.