Polecamy

Kontrolery Xbox One S - Minecraft Creeper lub Minecraft Pig po 177,55 zł we francuskim MS Store

Darmowa wysyłka do Polski

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Kontrolery Xbox One S – Minecraft Creeper lub Minecraft Pig po 177,55 zł we francuskim MS Store"

 1. Ale paskudztwo(jeden w kolorach deski sedesowej z czasów PRLu, a drugi wygląda jak tandetna chińska zabawka za parę zł), nawet jakby były za połowę ceny wersji standardowej i akurat szukałbym takiego pada „na już”, to i tak bym nie wziął.

  1. Kupowałem w zeszłym roku dla siostrzeńca. Fajnie w łapach leży, kolor sprawa drugorzędna. Wykonanie pod względem jakości materiałów całkiem dobre.

   1. Jeśli chodzi o samego pada to się nie wypowiem, bo słyszałem, że te późniejsze wersje były poprawione, a nie miałem jeszcze okazji ich używać(pierwsza wersja pada od Xone była strasznie kiepsko wykonana, i tandetna względem wzorowego IMO pada od X360).
    Mój komentarz dotyczył tylko i wyłącznie tych wersji kolorystycznej, które są moim zdaniem skrajnie nieestetyczne, i brzydkie(sam pad w normalnej wersji brzydki bynajmniej nie jest).

    1. jak do telefonu da się (a da się, „u mnie działa”), to powinno zadziałać też czymkolwiek innym, co ma bluetooth.

    2. Dałem na końcu znak zapytania, bo nie mam pewności co do tego, ale właśnie coś obiło mi się o uszy, że tylko na Win 10 działa z dowolnym bluetooth receiverem, a na starszych windach tylko z jakimś ich microsftowym. A telefony to jednak mogą trochę inaczej to obsługiwać, więc nie jest to za bardzo miarodajne 😛 .

    3. Z powodu pytajnika odpowiedziałem 😉
     A apropos Win x dla x<10, to podobno wystarczy wgrać sterownik z 10ki i działa (nie sprawdzałem, mam 10 i linuxa, ale łączę go po kablu bo nie chce mi się baterii ładować)

    4. Instalowanie sterowników dla innego systemu to jednak spore ryzyko. Po kablu z tego co wiem działa na każdym systemie, tylko z wireless są problemy.

    5. Działa ze starą wersją adapterą na 100% na Win 8.1 bo sam używam. Niestety nie wiadomo jak z nowszą wersją. Microsoft twierdzi, że do nowszej wersji adaptera wymagany jest Win 10.

    6. Masz na myśli ten windows reciever od wersji z X360, że z nim działa pad od XOne?

     „Niestety nie wiadomo jak z nowszą wersją. Microsoft twierdzi, że do nowszej wersji adaptera wymagany jest Win 10.”
     No właśnie o to mi chodziło, może ktoś to jednoznacznie potwierdzić/zaprzeczyć temu?