Konsola Xbox Series X za 2257,64 zł (możliwe 2007 zł) w szwajcarskim Microsoft Store

W szwajcarskim regionie Microsoft Store zakupicie tanio Xbox Series X. Konsola Microsoftu z wysyłką do Polski kosztuje 2257,64 zł. Transakcję sfinalizować można polską kartą bankową. Używając giftcardów 100 CHF cena spada do 2007 zł.

Jak kupić tanio Xbox Series X w szwajcarskim Microsoft Store

Aby zakupić konsolę XSX tanio w szwajcarskim MS Store należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

Krok 0 – Podstawową cenę 2257,64 zł możecie obniżyć do 2007.60 zł korzystając z kart podarunkowych 100 CHF ze sklepu 2Game. Należy kupić pięć giftcardów w odrębnych zamówieniach (maks. jedna karta na transakcje):

Kupione karty podarunkowe aktywuj na stronie redeem.microsoft.com. Jeśli strona nie akceptuje giftcardów, skorzystajcie z alternatywnego sposobu:

  1. Dodaj dowolny szwajcarski adres (wzięty np. z Google) w książce adresowej Microsoft Store,
  2. Umieść w koszyku wybraną grę z szwajcarskiego MS Store (np. Elden Ring),
  3. W okienku z metodami płatności wybierz giftcardy i aktywuj wszystkie pięć kart 100 CHF z 2Game,
  4. Uwaga! Nie finalizuj transakcji i nie kupuj gry – anuluj proces zakup Elden Ring po przypisaniu giftcardów do konta MS Store. Saldo wykorzystaj na kupno konsoli Xbox Series X.

Krok 1 – Będąc zalogowanym swoim kontem Microsoft przejdź na kartę produktu Xbox Series X:

  • Xbox Series X – 2007.60 zł – płatność giftcardami
  • Xbox Series X – CHF 499.99 (2256,54 zł) – płatność polską kartą

Po czym naciśnij przycisk „Auschecken”.

Krok 2 – Zostaniesz przeniesiony na nową podstronę, gdzie należy nacisnąć przycisk „Kasse”.

Krok 3 – Na kolejnej stronie wybierz polski adres do wysyłki (lub dodaj nowy, wciskając napis „Neue Versandadresse hinzufugen”) i zatwierdź wybór jaskrawozielonym przyciskiem „An diese Adresse senden”.

Krok 4 – Wybierz metodę płatności. Jeśli dokonujesz jej po raz pierwszy, należy dodać nową metodę płatności klikając „Neue Zahlungsmethode hinzufugen”. W innym wypadku formę płatności wybierz z listy i kliknij w niebieski przycisk „Diese Zahlungsmethode verwenden”.

Uwaga! Płacąc kartami podarunkowymi z 2Game należy jako metodę płatności wybrać saldo z wirtualnego portfela, który został doładowny w Kroku 0.

Krok 5 – Następnie należy dodać do konta szwajcarski adres rozliczeniowy. Możecie posłużyć się dowolnym adresem wziętym z Google. Po wpisaniu adresu kliknij przycisk „Speichern„.

Krok 6 – Aby sfinalizować zakup, wystarczy nacisnąć zielonyprzycisk z prawej strony („Jetzt kaufen”).


Ostateczna kwota za Xbox Series X z wysyłką do Polski wynosi około 2256,54 zł lub 1911 zł przy płatności kartami podarunkowymi.

Aktualizacja 2

Zaktualizowaliśmy ceny giftcardów w artykule.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.