Promocja na Xbox Series X

Konsola Xbox Series X dostępna od 1913 zł w szwajcarskim Microsoft Store (akt.)

Do oferty szwajcarskiego Microsoft Store powróciła konsola Xbox Series X. Sprzęt Microsoftu (z wysyłką do Polski) kosztuje 2311 złotych przy płatności polską kartą. Cenę obniżycie aż do 1913 zł wykorzystując karty podarunkowe ze sklepu 2Game.

Aktualizacja 2

Konsola XSX ponownie dostępna w szwajcarskim MS Store. Sprzęt zakupicie znacznie taniej dzięki kartom podarunkowym z 2Game.

Jak kupić tanio Xbox Series X w szwajcarskim Microsoft Store

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, aby zaoszczędzić na konsoli i kupić Xbox Series X tanio zł w szwajcarskim MS Store:

Krok 0 – Podstawową cenę XSX możecie dodatkowo obniżyć korzystając z kart podarunkowych 100 CHF ze sklepu 2Game. Należy kupić pięć giftcardów w odrębnych zamówieniach (maks. jedna karta na transakcje):

  • 5x 100 CHF – 1913.40 zł z kodem LOWCYGIER

Kupione karty podarunkowe aktywuj na stronie redeem.microsoft.com. Jeśli strona nie akceptuje giftcardów, skorzystajcie z alternatywnego sposobu:

  1. Dodaj dowolny szwajcarski adres (wzięty np. z Google) w książce adresowej Microsoft Store,
  2. Umieść w koszyku wybraną grę z szwajcarskiego MS Store (np. Elden Ring),
  3. W okienku z metodami płatności wybierz giftcardy i aktywuj wszystkie pięć kart 100 CHF z 2Game,
  4. Uwaga! Nie finalizuj transakcji i nie kupuj gry – anuluj proces zakup Elden Ring po przypisaniu giftcardów do konta MS Store. Saldo wykorzystaj na kupno konsoli Xbox Series X.

Krok 1 – Będąc zalogowanym swoim kontem Microsoft przejdź na kartę produktu Xbox Series X:

  • Xbox Series X – CHF 499.99 (2311,33 zł) – płatność polską kartą
  • Xbox Series X1913.40 zł – płatność giftcardami 5x 100 CHF (cena z kodem LOWCYGIER)

Następnie użyj przycisku „Auschecken”.

Krok 2 – Na kolejnej podstronie wystarczy nacisnąć przycisk „Kasse”.

Krok 3 – Teraz wybierz polski adres do wysyłki (dodaj nowy, jeśli do tej pory go nie ustawiłeś, wciskając napis „Neue Versandadresse hinzufugen”) i zatwierdź wybór jaskrawozielonym przyciskiem „An diese Adresse senden”.

Krok 4 – Wybierz formę płatności z listy i kliknij w niebieski przycisk „Diese Zahlungsmethode verwenden”. Jeśli dokonujesz jej po raz pierwszy, należy dodać nową metodę płatności klikając „Neue Zahlungsmethode hinzufugen”.

Krok 5 – Następnie należy dodać do konta szwajcarski adres rozliczeniowy. Możecie posłużyć się dowolnym adresem wziętym z Google. Po wpisaniu adresu kliknij przycisk „Speichern„.

Krok 6 – Naciśnij zielony przycisk z prawej strony („Jetzt kaufen”), aby sfinalizować zakup.


Ostateczna kwota za Xbox Series X to około 2311,33 zł lub 1913.40 zł przy płatności gifcardami, co na ten moment jest najniższą ceną na rynku. 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.