Konsola Xbox Series X za 1646,10 zł z niemieckiego Microsoft Store!

Łowcy, oszczędzania ciąg dalszy. Konsola Xbox Series X w niemieckim Microsoft Store jest wyceniona na 500 euro. Krok po kroku wyjaśnimy Wam, jak możecie zaoszczędzić ponad 624 zł na zakupie.

Zaoszczędź na zakupie Xbox Series X ponad 624 zł

Konsola Xbox Series X dawno nie była dostępna tak tanio. Poświęcając chwilę czasu i uwagi, macie możliwość zaoszczędzenia na jej zakupie. W dalszej części artykułu znajdziecie poradnik, który przeprowadzi Was przez całą procedurę bezboleśnie. Wystarczy opłacić transakcję kartami podarunkowymi.

Krok 1. Kup giftcardy o wartości 500 EUR za 1646 zł w Kinguinie

Do stania się szczęśliwym posiadaczem nowej konsoli Microsoftu dzieli cię zakup kart podarunkowych o łącznej wartości 500 euro. Poniżej zamieściliśmy zestawienie najlepszych ofert na giftcardy.

Cena uwzględnia opłatę przy płatności BLIKiem.

Ponieważ Kinguin ogranicza wartość jednej transakcji, giftcardy należy zakupić w osobnych płatnościach.

Krok 2. Kup konsolę Xbox Series X w niemieckim Sklepie Microsoft korzystając z naszego poradnika

Łowco, nie musisz zastanawiać się, w jaki sposób poprawnie przeprowadzić transakcję w niemieckiej wersji sklepu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, jak zaoszczędzić na zakupie konsoli w niemieckim MS Store. Jeśli jesteś doświadczonym Łowcą, przejdź do kolejnego kroku.

  • Microsoft Store DEXbox Series X – 499,99€ (1646,10 zł wykorzystując karty podarunkowe)

Krok 3. Zaczekaj na kuriera i ciesz się tańszą konsolą!

Konsola trafi na wskazany przez Ciebie adres w ciągu najbliższych kilku dni. Brawo, zaoszczędziłeś 850 zł, które możesz wydać na gry z wyprzedaży w Xbox Store.

Jak zaoszczędzić na kupnie Xbox Game Pass Ultimate

Gorąco zachęcamy do zakupu abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Możecie tanio zostać subskrybentem usługi. Polecamy nasz poradnik Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 58,96 zł, 8 miesięcy za 97,05 zł, 14 miesięcy za 171,16 zł, 26 miesięcy za 378,57 zł.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.