Xbox Series X tanio

Konsola Xbox Series X z Microsoft Store + 100 zł do wykorzystania na gry za jedyne 1999,90 zł!

Dzięki promocji na doładowania Xbox Store w sklepie Muve.pl konsolę Xbox Series X kupicie za mniej niż 2000 złotych! Używając kart podarunkowych z oficjalnej dystrybucji cena XSX zostaje obniżona do 1999,90 zł, a w Waszym portfelu pozostanie 100 PLN do wydania na gry lub sprzęt z Microsoft Store.

Tani Xbox Series X w Microsoft Store:

Darmowa dostawa kodów na maila.

Uwaga

Zbyt szybkie aktywowanie kart podarunkowych może spowodować chwilowe zablokowanie zakupów na koncie Microsoft. Zalecamy, aby zachować krótki odstęp czasowy między aktywacjami poszczególnych giftcardów.


Jak kupić Xbox Series X za jedyne 1999,90 zł w Microsoft Store

Krok 1. Kup odpowiednią ilość kart podarunkowych do Xbox Store w Muve.pl. Sklep ofertuje giftcard 50 PLN za darmo przy zakupie każdej karty o wartości 200 PLN. Kupując 10 kart 200 PLN otrzymacie łącznie 2500 zł do wykorzystania w MS Store za jedyne 1999.90!

Krok 2. Aktywuj wszystkie zakupione giftcardy 200 PLN oraz 50 PLN na swoim koncie Microsoft.

Krok 3. Rozpocznij zakup konsoli XSX:

Krok 4. W podsumowaniu zamówienia kliknij Finalizuj Zakup:

Krok 5. Wybierz adres dostawy, po czym naciśnij przycisk Wyślij na ten adres. Jeśli wcześniej nie dodawałeś adresu do swojego konta, możesz tego dokonać naciskając Dodaj nowy adres wysyłkowy.

Krok 6. Wybierz saldo konta jako formę płatności (saldo zostało doładowane giftcardami w Kroku 2). Należy dopłacić 150 zł inną metodą płatności, jeśli zdecydowałeś się na zakup konsoli przy użyciu giftcardów 9 x 200 PLN + 50 PLN.

Krok 7. Po wybraniu metody płatności naciśnij przycisk Kup Teraz umiejscowiony po prawej stronie ekranu. Ostateczne cena wyglądana następująco w zależności od ilości kupionych doładowań w Muve.pl:

Darmowa dostawa kurierem.


Łowcy, Xbox Series X za mniej niż 2000 złotych? Teraz już nie ma wymówki przed przeskoczeniem na nową generację konsol. 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.