Xbox Series X taniej

Konsola Xbox Series X za 1999 zł zamiast 2399 zł w szwajcarskim Microsoft Store

W szwajcarskim regionie Microsoft Store możecie zaoszczędzić ponad 450 zł na zakupie Xbox Series X. Wykorzystując karty podarunkowe z oficjalnego sklepu 2Game obniżycie cenę konsoli do 1999,65 zł z darmową wysyłką do Polski.

Xbox Series X w szwajcarskim Xbox Store:

  • Xbox Series X – CHF 499.99 (1999,65 zł zamiast 2399 zł przy płatności giftcardami)
    • 2Game: 5x 100 CHF – 1999,65 zł z kodem PARTY

W polskim Microsoft Store sprzęt jest wyceniony na 2399 zł, kupując konsolę podanym sposobem, zaoszczędzicie aż 399,35 zł.

Aktualizacja

Tanie karty podarunkowe do szwajcarskiego Xbox Store są ponownie dostępne w sklepie 2Game.

Jak kupić taniej Xbox Series X w szwajcarskim Microsoft Store?

Postępując zgodnie z podaną poniżej instrukcją zaoszczędzisz na konsoli i kupicie Xbox Series X taniej w szwajcarskim MS Store:

Krok 0 – Podstawową cenę XSX obniżysz korzystając z kart podarunkowych 100 CHF ze sklepu 2Game. Należy kupić pięć giftcardów w odrębnych zamówieniach (maks. jedna karta na transakcje):

  • 2Game: 5x 100 CHF – 1999,65 zł z kodem PARTY

Kupione karty podarunkowe aktywuj na stronie redeem.microsoft.com. Jeśli strona nie akceptuje giftcardów, skorzystajcie z alternatywnego sposobu:

  1. Dodaj dowolny szwajcarski adres (wzięty np. z Google) w książce adresowej Microsoft Store,
  2. Umieść w koszyku wybraną grę z szwajcarskiego MS Store (np. Elden Ring),
  3. W okienku z metodami płatności wybierz giftcardy i aktywuj wszystkie pięć kart 100 CHF z 2Game,
  4. Uwaga! Nie finalizuj transakcji i nie kupuj gry – anuluj proces zakup Elden Ring po przypisaniu giftcardów do konta MS Store. Saldo wykorzystaj na kupno konsoli Xbox Series X.

Krok 1 – Będąc zalogowanym swoim kontem Microsoft przejdź na kartę produktu Xbox Series X:

Następnie użyj przycisku „Auschecken”.

Krok 2 – Na kolejnej podstronie wystarczy nacisnąć przycisk „Kasse”.

Krok 3 – Teraz wybierz polski adres do wysyłki (dodaj nowy, jeśli do tej pory go nie ustawiłeś, wciskając napis „Neue Versandadresse hinzufugen”) i zatwierdź wybór jaskrawozielonym przyciskiem „An diese Adresse senden”.

Krok 4 – Wybierz formę płatności z listy i kliknij w niebieski przycisk „Diese Zahlungsmethode verwenden”. Jeśli dokonujesz jej po raz pierwszy, należy dodać nową metodę płatności klikając „Neue Zahlungsmethode hinzufugen”.

Krok 5 – Następnie należy dodać do konta szwajcarski adres rozliczeniowy (jeśli nie zrobiłeś tego w Kroku 0.). Możesz posłużyć się dowolnym adresem wziętym z Google. Po wpisaniu adresu kliknij przycisk „Speichern„.

Krok 6 – Naciśnij zielony przycisk z prawej strony („Jetzt kaufen”), aby sfinalizować zakup.


Ostateczna kwota za Xbox Series X to 1999,65 zł przy płatności gifcardami, co na ten moment jest najniższą ceną na rynku.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.