Promocja na Xbox Series S
  Polecamy

Konsola Xbox Series S za 1184,02 zł w szwajcarskim Microsoft Store

Promocja na Xbox Series S pojawiła w szwajcarskim regionie Sklepu Microsoftu. Konsolę Microsoftu kupicie już za 1184,02 zł z wysyłką do Polski.

Darmowa dostawa kurierem do Polski.

Instrukcję dokonania zakupu w szwajcarskim MS Store umieściliśmy w rozwinięciu wpisu.

Promocja na Xbox Series S

Jak kupić tanio Xbox Series S w szwajcarskim Microsoft Store

Poradnik napisany jest na bazie konsoli Xbox Series X, jednak postępowanie przy zakupie XSS jest identyczne.

Krok 1 – Na karcie produktu Xbox Series S zaloguj się na swoje konto Microsoftu, po czym naciśnij przycisk „Jetzt konfigurieren„.

Krok 2 – Zostaniesz przeniesiony na nową podstronę. Tutaj wciśnij kwadratowe pole z ceną konsoli (pod napisem „Wahle deine Konsole”), a następnie przycisk „In den Warenkorb”.

Krok 3 – Potwierdź wybór sprzętu, klikając niebieski przycisk z napisem „Kasse”.

Krok 4 – Na kolejnej stronie dodaj polski adres do wysyłki wciskając niebieski napis „Neue Versandadresse hinzufugen” i zatwierdź wybór niebieskim przyciskiem poniżej („An diese Adresse senden”).

Krok 5 – Wybierz metodę płatności. Jeśli dokonujesz jej po raz pierwszy, należy dodać nową metodę płatności klikając „Neue Zahlungsmethode hinzufugen”. W innym wypadku formę płatności wybierz z listy i kliknij w niebieski przycisk „Diese Zahlungsmethode verwenden”.

Krok 6 – Następnie należy dodać do konta szwajcarski adres rozliczeniowy. Możecie posłużyć się dowolnym adresem wziętym z Google. Po wpisaniu adresu kliknij przycisk „Speichern„.

Krok 7 – Aby sfinalizować zakup, wystarczy nacisnąć niebieski przycisk z prawej strony („Jetzt kaufen”).


Ostateczna kwota za Xbox Series S z wysyłką do Polski wynosi około 1184,02 zł.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.