Promocja na Xbox Series S

Konsola Xbox Series S za 1130 zł w szwajcarskim Microsoft Store (akt.)

Promocja na Xbox Series S powróciła do szwajcarskiego Microsoft Store. Konsolę Giganta z Redmond kupicie w cenie 1130,46 zł przy płatności polską kartą. W dalszej części wpisu umieściliśmy dokładną instrukcję dokonania zakupu.

Aktualizacja

Xbox Series S ponownie dostępne w szwajcarskim MS Store.

Jak kupić tanio Xbox Series S w szwajcarskim Microsoft Store

Aby zakupić konsolę XSS tanio w szwajcarskim MS Store należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją (stworzoną na podstawie zakupu XSX, jednak poszczególne kroki są identyczne w przypadku kupna XSS):

Krok 1 – Przejdź na kartę produktu Xbox Series S, będąc zalogowanym na swoje konto MS Store:

  • Xbox Series S – CHF 259,00 (1130,46 zł) – płatność polską kartą

Po czym naciśnij przycisk „Auschecken”.

Krok 2 – Zostaniesz przeniesiony na nową podstronę, gdzie należy nacisnąć przycisk „Kasse”.

Krok 3 – Na kolejnej stronie wybierz polski adres do wysyłki (lub dodaj nowy, wciskając napis „Neue Versandadresse hinzufugen”) i zatwierdź wybór jaskrawozielonym przyciskiem „An diese Adresse senden”.

Krok 4 – Wybierz metodę płatności. Jeśli dokonujesz jej po raz pierwszy, należy dodać nową metodę płatności klikając „Neue Zahlungsmethode hinzufugen”. W innym wypadku formę płatności wybierz z listy i kliknij w niebieski przycisk „Diese Zahlungsmethode verwenden”.

Krok 5 – Dodaj do konta szwajcarski adres rozliczeniowy. Możesz posłużyć się dowolnym adresem wziętym z Google. Po wpisaniu adresu kliknij przycisk „Speichern„.

Krok 6 – Aby sfinalizować zakup, naciśnij zielony przycisk z prawej strony („Jetzt kaufen”).


Ostateczna kwota za Xbox Series S z wysyłką do Polski wynosi około 1130 zł.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.