Konsola PlayStation 5 Spider-Man 2 Edition dostępna w Polsce! Limitowane wydanie PS5 kupicie od 3099 zł

W związku ze zbliżającą się premierą gry Marvel’s Spider-Man 2 firma Sony postanowiła wydać nowe warianty PlayStation 5. Studzimy jednak emocje – nie są to ulepszone wersje konsoli, a znana konstrukcja w nowej obudowie. Przygotowaliśmy dla Was mały przegląd ofert na konsole i akcesoria sygnowane nowym Spider-Manem. Cena PlayStation 5 Spider-Man 2 Edition rozpoczyna się od 3099 zł w polskich sklepach.

Aktualizacja #5

Zaktualizowaliśmy wpis pod względem cen oraz dostępności poszczególnych ofert.

Cena Sony PlayStation 5 Spider-Man 2 Edition w polskich sklepach

Limitowana edycja PlayStation 5 Spider-Man 2 zadebiutowała już na rynku, a konsola pozwoli znacząco zróżnicować wygląd naszego salonu. Dostępność sprzętu jest ograniczona, także jeśli chcecie sięgnąć po PlayStation 5 Spider-Man 2 Limited Edition, cena zaczyna się już od 3099 zł. Obudowa konsoli jest wzorowana na kostiumie Spider-Mana i stopniowym przejmowaniu go przez symbionta. Pamiętajcie, że w zestawie znajduje się również kod na grę Marvel’s Spider-Man 2 na PS5.

PlayStation 5 Spider-Man 2 Edition (napęd) + gra
PlayStation 5 Spider-Man 2 Edition (napęd) + gra
3099 zł
3099 zł
3099 zł
3099 zł
3099 zł
3099 zł
3099 zł

Darmowa dostawa kurierem.

W pudełku konsoli Sony PlayStation 5 z motywem z gry Marvel’s Spider-Man 2 znajdziecie:

  • konsolę PS5 z limitowaną edycją osłon konsoli,
  • limitowaną edycję kontrolera Sony DualSense,
  • kupon na cyfrową wersję gry Marvel’s Spider-Man 2 oraz nagrody za zamówienie pre-orderowe.

Premiera PlayStation 5 Spider-Man 2 Edition miała miejsce 1 września 2023 roku.

Dostępność i cena kontrolera DualSense Spider-Man 2 Edition

Cena DualSense Spider-Man 2 Edition zaczyna się już od 369 zł. Limitowana edycja pada jest dostępna w Polsce. Kontroler cieszy oko uzupełniając wzorzystą konsolę, stawiając na czerwono-czarną kompozycję stroju Spider-Mana.

Sony DualSense Spider-Man 2 Edition
Sony DualSense Spider-Man 2 Edition
399,99 zł
369 zł
369 zł
369 zł
369 zł

Darmowa dostawa kurierem lub do paczkomatu InPost.

Gdzie kupić panele boczne z PS5 Spider-Man 2 Bundle

W sklepach internetowych mogliście kupić panele boczne, które pozwolą Wam znacznie mniejszym kosztem zmienić swój dotychczasowy sprzęt w wersji Digital w PlayStation 5 Spider-Man 2 Bundle. Także stosunkowo niewielkim kosztem, bo już za 299 zł, możecie odświeżyć postawioną na półce konsolę, nawet jeśli cena DualSense Spider-Man 2 Edition Was odstrasza. Niestety, panele aktualnie nie są dostępne do kupienia.

Obudowa Sony PlayStation 5 Digital Marvel's Spider-Man 2 Edition
Obudowa Sony PlayStation 5 Digital Marvel's Spider-Man 2 Edition
299 zł
299 zł

Kiedy premiera konsoli PlayStation 5 Spider-Man 2 Limited Edition i pozostałych akcesoriów?

Na specjalną edycję PS5 Spider-Man 2 Bundle nie musieliśmy czekać długo., bowiem pakiet zadebiutował jeszcze przed najnowszą grą Insomniac Games, którą ma promować. Premiera PlayStation 5 Spider-Man 2 Edition miała miejsce 1 września 2023 roku. Tego samego dnia pojawiły się pozostałe akcesoria.

Łowcy, czy cena PlayStation 5 Spider-Man 2 Edition Was pozytywnie zaskoczyła? Planujecie zmodyfikować swoją konsolę lub uzupełnić kolekcję kontrolerów o DualSense w edycji Spider-Man 2?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.