Promocja na PlayStation 4

Konsola Sony PlayStation 4 Slim 500 GB za 999 zł z wysyłką w Morele.net

Cena z kodem zniżkowym PSSLIM01

Konsola Sony PlayStation 4 Slim 500 GB – 999 zł

Darmowa dostawa.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Konsola Sony PlayStation 4 Slim 500 GB za 999 zł z wysyłką w Morele.net"

 1. Nie jestem w temacie cen konsol, ale skoro temat o PS4 to od dzisiaj w sieci Carrefour PS4 Slim 500GB + 4 gry: The Division, Rainbow Six SIege, Far Cry Primal, Assassin’s Creed Syndicate za 1399zł..

  1. Czyli jednak to wersja 500gb. Szkoda bo naprawdę zastanawiałem się nad tym promo.

   1. A ile to wziąć dysk przenośny i wpiąć? Z nową aktualizacją przecież ma być w końcu możliwość użytkowania zewnętrznego HDD, co usuwa potrzebę demontażu.

    1. Tylko to IMO trochę słaby deal, te gry raczej nie są warte 400 zł. Wolałbym już 1TB + The Last Guardian za 1200 zł.

    2. Jak to nie są warte 400 zł? W wersjach konsolowych jak najbardziej

    3. Szybki rzut oka na Allegro: The Division 70 zł, Siedge 80 zł, Far Cry 70 zł, Syndicate 50 zł + wysyłki wyjdzie może 300 zł. Mówię oczywiście o pudełkowych używkach.

    4. Ale co Ci z tych nówek? Jak je kupisz, odpalisz i będziesz chciał sprzedać to będą używkami więc wyjdzie na to samo. Tych gier jako nówek nie opłaca się już kupować chyba, że na jakiejś promocji. Co innego kupowanie nowych tytułów czy gier, które schodzą bardzo szybko jak np. FH3.

    5. W sumie fakt zapomniałem że teraz idzie podłączyć dysk bez problemu. Mimo to poczekam jednak promo z 2 padami albo chociaż z Horaizon zero down lub z God of war 4

    6. Z tymi padami to się zastanów bo tak na dobrą sprawę nie ma w co grać na dwóch :p

    7. Osobiście gram tylko solo, ale z gier „na dwóch” na split screenie z tych popularniejszych to byłoby kilka, np.: Diablo 3 Reaper of Souls Ultimate Evil Edition, Divinity: Original Sin – Enhanced Edition, FIFA, PES, Rocket League, Borderlands: The Handsome Collection, Call of Duty Infinite Warfare, Star Wars Battlefront, Mortal Kombat X, Resident Evil Revelations 2, Plants vs Zombies Garden Warfare 2, Trine 1/2, Rayman Legends, seria gier LEGO, Don’t Starve Together, Minecraft do tego masa mniejszych indyków jak: TowerFall Ascension, The Binding of Isaac: Rebirth, Broforce. Nie ma tego wiele, ale coś zawsze się znajdzie.

    8. Osobiście gram tylko solo, ale z gier „na dwóch” na split screenie z tych popularniejszych to byłoby kilka, np.: Diablo 3 Reaper of Souls Ultimate Evil Edition, Divinity: Original Sin – Enhanced Edition, FIFA, PES, Rocket League, Borderlands: The Handsome Collection, Call of Duty Infinite Warfare, Star Wars Battlefront, Mortal Kombat X, Resident Evil Revelations 2, Plants vs Zombies Garden Warfare 2, Trine 1/2, Rayman Legends, seria gier LEGO, Don’t Starve Together, Minecraft do tego masa mniejszych indyków jak: TowerFall Ascension, The Binding of Isaac: Rebirth, Broforce. Nie ma tego wiele, ale coś zawsze się znajdzie.

    9. pod warunkiem, że się ma taki dysk na zbyciu. Po sformatowaniu pod ps4 dysk będzie bezużyteczny poza konsolą.

   2. Jak brać to tylko wersję 1TB, ja kupiłem w mediamarkcie wersję 1TB z mafią 3 za 1200zł + dokupiłem epicką grę the last guardian. Gdyby mi nie zwineli wersji z the last guarian z przed nosa to takową bym nabył, jak poszukasz to znajdziesz też za 1200zł z watchdogs 1 i 2. Generalnie tylko różnica w cenie prawie żadna, a jak się rozmyślisz i będziesz chciał sprzedać to sprzedasz łatwiej i drożej

 2. Koniec promocji.

  „Produkt PlayStation 4 Slim 500 GB – liczba sztuk objętych promocją została wyczerpana.

  Promocja może być nieaktualna, kod jest nieprawidłowy lub próbujesz dodać kod dla więcej niż jednej sztuki produktu.”