Premeira Asus ROG Ally

ASUS ROG Ally w polskich sklepach. Sprawdź gdzie kupić konsolę najtaniej

Premiera ASUS ROG Ally za nami. Konsola jest wciąż dostępna w cenie 3799 zł, a lista sklepów, w których możecie kupić nowego handhelda powoli się powiększa. Przejrzeliśmy oferty i wybraliśmy dla Was najlepsze promocje na ROG Ally w polskich sklepach.

Aktualizacja 7

Konsola ponownie jest ponownie dostępna w sklepie RTV Euro AGD.

Gdzie kupić Asus ROG Ally taniej? Przegląd ofert polskich sklepów

Mamy potwierdzenie, że konsola trafi na półki polskich sklepów. Cena ROG Ally z mocniejszym procesorem AMD Z1 Extreme, 16 GB pamięci RAM oraz dyskiem 512 GB zaczyna się od 3799 zł. Preordery wystartowały 29 maja 2023 roku. Każda osoba, która decydująca się na kupno ROG Ally, otrzyma aż 3 miesiące abonamentu XGP Ultimate gratis. Z oferty mogą skorzystać nowi i aktywni subskrybenci.

  • Media Expert: ASUS ROG Ally – 3799 zł + 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  • X-Kom: ASUS ROG Ally – 3799 zł + 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  • Oficjalny sklep ASUS: ASUS ROG Ally – 3799 zł + 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  • RTV Euro AGD: ASUS ROG Ally – 3799 zł + 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  • OleOle!: ASUS ROG Ally – 3799 zł + 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate

Słuchawki ROG Cetra True Wireless za darmo przy zakupie Asus ROG Ally

Osoby, które kupiły nowego handhelda w dniach od 29 maja do 13 czerwca 2023 roku, mogą odebrać słuchawki ROG Cetra True Wireless za darmo. Wystarczy zarejestrować dowód zakupu na dedykowanej stronie producenta do 20 czerwca, a po weryfikacji otrzymacie drogą wysyłkową wspomniane słuchawki. Informacje o akcji znajdziecie na dedykowanej stronie. ASUS przewidział 25 sztuk dla zakupu w RTV Euro AGD i łącznie 75 sztuk dla pozostałych sklepów biorących udział w promocji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Czym jest Asus ROG Ally? Konkurent Steam Decka chwali się mocną specyfikacją

Asus ROG Ally to niewielkich rozmiarów komputer do gier, który pozwoli Wam cieszyć się ulubionymi produkcjami w wersji przenośnej, zarówno w podróży jak i na kanapie. Urządzenie jest gotowe do pracy po wyjęciu z pudełka, czyli ma wbudowaną baterię, pamięć, na której możecie zainstalować interesujące Was pozycje oraz system sterowania na wzór tego znanego z Nintendo Switch lub Steam Deck. Konsolę oparto na systemie Windows 11, dzięki czemu z odpowiednimi peryferiami handheld stanie się komputerem opakowanym w zgrabną obudowę. Potwierdzone przez ASUS obsługiwane platformy to Steam, EA App, Epic Games Store, a także Xbox Game Pass.

Specyfikacja ASUS ROG Ally w mocniejszej wersji z procesorem AMD Ryzen Z1 Extreme oferującym 8 rdzeni, 16 wątków i do 8,6 teraflopów mocy, obiecuje nam komfortową rozgrywkę w większości nowych tytułów. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule poświęconym w całości nowemu konkurentowi Steam Decka.


A wy Łowcy? Co sądzicie o szumnie zapowiadanym pogromcy Steam Decka? Jesteście gotowi złożyć swoje zamówienie na preorder ROG Ally, czy chcecie się wstrzymać? Wierzycie w sukces konsoli tajwańskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.