Polecamy

[Ponownie dostępny!] Bezprzewodowy kontroler do Xboksa 360 wraz z odbiornikiem dla Windowsa za 99 złotych w Komputroniku!

Xbox 360 Wireless Gamepad for Windows – 99 zł

Darmowa wysyłka. Pozostało 85 sztuk.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "[Ponownie dostępny!] Bezprzewodowy kontroler do Xboksa 360 wraz z odbiornikiem dla Windowsa za 99 złotych w Komputroniku!"

    1. Jeżeli kupujesz nową wersję kontrolera od XBOX ONE to wystarczy bluetooth (nie działa wtedy jednak gniazdo słuchawkowe). Jednocześnie adapter od X360 nie dogaduje się z kontrolerem od XBOX ONE, który ma własny adapter.

    1. Padów od xboxa jest kilka wersji, pierwsza bez jack’a, aktualizacji bezprzewodowej i starymi bumperami (tego mam), z jackiem i ulepszonymi bumperami, pad od S’ki z bluetooth, pad od One X (Różni się nawet z wyglądu od innych, górna część jest matowa i wygląda kiczowato) i też ma chyba bluetooth ale pewny nie jestem

   1. Pobierz aplikacje komputronika na telefon i bedziesz miec kod na -20zł od 100zł wystarczy jakiegos zapychacza dorzucić

    1. Kod nie działa z innymi promocjami (cena pada zmienia się na 130zł po użyciu kodu). Ale dzięki za info o kodzie 🙂

   1. Wystarczyło napisać „Kontroler Xbox 360 + odbiornik za 99zł” i nawet 4 znaki mniej wychodzi, ale nie, lepiej wciskać kit i robić typowy clickbait.

 1. Jako właściciel PSa i były właściciel X360 – nic nie pobije padów od tego drugiego. Za taką cenę brałbym nawet używane z aledrogo.

  1. No właśnie nie podają kodu na stronie. Coś mi sie zdaje że niekoniecznie jest tam odbiornik.
   BTW Używa ktoś z was tego zestawu na Windows 10?

   1. Też używam bezproblemowo na 10, ale w padzie wylała bateria i trochę przycina, dlatego kupuję nowy. Cena jest ok.

    1. A jeśli o to, to nie, nie da się. Nie ma takiego gniazda w tym padzie w ogóle. Tylko bezprzewodowo na baterie/akumulatorki.

   1. Wiem że mogę, ale już nie ma sensu januszowac bo pad i tak już w użytku od wczoraj, a druga tura padow już i tak wykupiona.

 2. Miałem nie zamawiać, ale dosłownie chwile po zobaczeniu oferty niechcący przewróciłem kubek z kawą na mojego pada przewodowego i los zadecydował 😀