Amazon Prime Day 2022 - lista najlepszych promocji

Wystartowało Amazon Prime Day 2022. Ogromna wyprzedaż po raz pierwszy w historii odbywa się także w Polsce! Przez najbliższe 48 godzin w sklepie Amazon zakupicie taniej tysiące różnych produktów, w tym czytniki Kindle, sprzęt gamingowy, podzespoły komputerowe oraz gry. Na zrobienie zakupów macie czas do 13 lipca, do godziny 23:59.

W poniższym wpisie znajdziecie najbardziej atrakcyjne promocje z Amazon Prime Day 2022, a także instrukcje na temat tego, jak aktywować darmowy okres próbny Amazon Prime.

Darmowy okres próbny Amazon Prime

Aby aktywować darmowy Amazon Prime w polskim oddziale sklepu, wystarczy skorzystać z poniższego linku:

Promocje w ramach Amazon Prime Day 2022 różnią się w zależności od domeny sklepu Amazon. W celu skorzystania z ofert dostępnych w innych regionach musicie aktywować subskrypcję adekwatną do wersji sklepu, w którym chcecie dokonać zakupu.

Z darmowego triala skorzystać mogą nowi użytkownicy oraz konta, na których usługa nie była dotychczas wcześniej aktywowana.

Jeśli nie zamierzacie korzystać z usługi po zakończeniu wyprzedaży Prime Day, pamiętajcie o tym, by anulować ją od razu po zakończeniu zakupów (choć zalecamy z tym poczekać do momentu publikacji oferty Amazon Prime Gaming na sierpień). W przeciwnym razie, po zakończeniu okresu próbnego, z Waszego konta bankowego pobrana zostanie opłata.

Poniżej znajdziecie odnośniki do wszystkich opublikowanych dotychczas wpisów! Życzymy owocnych zakupów!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Powiązane newsy