Amazon Prime Day

Amazon Prime Day 2021 - zbiór najlepszych promocji

Wystartowało wydarzenie Amazon Prime Day 2021. Przez dwie doby na wybranych domenach sklepu Amazon zakupicie taniej setki produktów takich jak czytniki Kindle, konsole, sprzęt gamingowy, podzespoły komputerowe oraz gry. Wyprzedaż kończy się 22 czerwca o godzinie 23:59.

Poniższy wpis zawiera najkorzystniejsze – naszym zdaniem – promocje z Amazon Prime Day 2021. Na artykuł składa się zestawienie wszystkich ofert opublikowanych na łamach Łowców Gier oraz poradnik jak aktywować darmowy okres próbny Amazon Prime.

Darmowy okres próbny Amazon Prime

Aby aktywować darmowy Amazon Prime, wystarczy skorzystać z poniższych linków:

Promocje w ramach Amazon Prime Day 2021 różnią się w zależności od domeny sklepu Amazon. Na każdej ze stron znaleźć można różne oferty, a abonament Amazon Prime jest oddzielny dla każdego regionu. Jeśli chcielibyście skorzystać z promocji w Amazon ES, będziecie musieli aktywować odpowiedni okres próbny abonamentu Amazon Prime. Z darmowego triala skorzystać mogą nowi użytkownicy oraz konta, na których usługa nie była wcześniej aktywowana.

Należy pamiętać o anulowaniu subskrypcji, jeśli nie chcecie z niej skorzystać po zakończeniu 30-dniowego okresu próbnego. Po tym czasie z Waszego konta bankowego zostanie pobrana kwota 7,99 Euro, a abonament automatycznie przedłuży się o 30 dni.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Powiązane newsy