Amazon Prime Day

Amazon Prime Day 2020. Lista najciekawszych promocji na gry, konsole i podzespoły komputerowe

Rozpoczęło się coroczne Amazon Prime Day. Wydarzenie potrwa tylko do 14 października, do godziny 23:59. Na promocjach sklepów Amazon w niższych cenach zakupić można setki produktów, w tym sprzęt gamingowy, podzespoły komputerowe, konsole oraz czytniki e-booków Kindle.

Stworzyliśmy osobny wpis, który będzie agregował najciekawsze promocje z Amazon Prime Day 2020 oraz informacje jak aktywować darmowy okres próbny Amazon Prime – usługa jest niezbędna do skorzystania z promocji.

Darmowy okres próbny Amazon Prime

Aby aktywować darmowy Amazon Prime, wystarczy skorzystać z poniższych linków:

Każdy Amazon to oddzielny sklep przez co promocje z okazji Amazon Prime Day mogą różnić się w zależności od domeny, przykładowo: do skorzystania z oferty Amazon ES wymagany jest abonament Amazon Prime aktywowany na domenie Amazon ES.

Z miesięcznego okresu próbnego mogą skorzystać nowi użytkownicy oraz konta, na których usługa nie była wcześniej aktywowana. Jeśli nie chcecie korzystać z usługi dłużej, niż to konieczne, należy pamiętać o wyłączeniu abonamentu przed upływem 30 dni. Po tym okresie Amazon Prime zostanie automatycznie przedłużony w cenie 7,99 euro za miesiąc.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Powiązane newsy