«

»

Promocja na konsole PS4 Slim 1TB z padem za złotówkę w Mediamarkt/Saturn
Playstation 4
 • Robga

  Tytuł trochę jak na Onecie , w pierwszej chwili można odnieść wrażenie że całość jest po 1 zł 🙂

  • tzw. click-bait

  • Ten tytuł na to wskazuje. Powinno być „Promocja na konsole PS4 Slim 1TB. Za dodatkowy pad należy dopłacić 1zl.”

  • Zabrakło „dodatkowym” przed padem i by było dużo lepiej.

 • Oferty z Media Marktu działają jak ta lala, ale w przypadku Saturna już jest nieco gorzej. W Saturnie niższa cena konsoli jest efektem promocji „świąteczne superceny” – a pad za 1 zł też jest promocją, i te dwa cudeńka się niestety ze sobą nie łączą. W przypadku MM zmieniona została w systemie cena bazowa, więc promocja „Pad za 1 zł” jest jedyną jaką trzeba aktywować. Nie wiem czy w przypadku Saturna to zwyczajny błąd, czy zamierzona akcja – w każdym bądź razie nie da się skorzystać z pełnej oferty.

  No a co do samej oferty – bardzo fajnie to wychodzi cenowo, szczególnie ta zawierająca Horizona. Ja jednak poczekam jeszcze około miesiąc, bo zobaczymy co sieciówki zgotują nam w tej kwestii na komunie (oprócz zestawów z Bibliami). 😛

  • Dominik Jero

   Ja dziś byłem w saturnie i bezproplemowo zakupiłem zestaw z Horizonem i dodatkowym padem za 1350 🙂

 • I tak lepiej kupić PRO

  • Dlaczego? Pyta #pcmasterrace.

   • Jeśli ma się telewizor z 4K i obsługą HDR, to rzeczywiście, warto już dołożyć te 400 zł i kupić sobie Prosiaka. Jeśli jednak ma się zwykły TV Full HD, to moim zdaniem szkoda zachodu – różnice graficzne nie będą aż tak zauważalne, a 400 złotych (a jeśli patrzyć na koszt gołej konsoli, to 750 złotych) piechotą nie chodzi.

    • Posiadam obie konsole (nie udało mi się jeszcze sprzedać starej), gram na 22″ monitorze Full HD. Weźmy takiego Horizon Zero Dawn. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między grafiką w Full HD a grafiką 4k zrzóconą (downsampling) do Full HD… no to jest po prostu ślepy. To po pierwsze. Po drugie co raz więcej gier standardowo wspiera PS4 Pro czy to dając więcej fps, czy też lepszą grafiką. Od samego początku Sony strzeliło sobie samobója wciąż gadając o tym 4K a teraz są tego rezultaty.

    • Zgadzam się, różnica wciąż jest widoczna – jednak jak już wcześniej wspomniałem nie jest ona po prostu AŻ TAK zauważalna jak na telewizorze 4K z obsługą HDR, nie neguję tego że ona tam jest. Nie można odebrać Pro tego że jest o wiele mocniejszą wersją konsoli, co uwydatnia się zarówno w starszych jak i nowszych tytułach.

     Osobiście grywam (aktualnie w gry na PC) na 42″ TV Full HD, i po przeanalizowaniu materiałów na internecie (nawet patrząc na nowiutkie Horizon: Zero Dawn) nie czuję potrzeby dokładania tych ~~500-700 złotych do wersji Pro plejestejszyna, i na 99% będę siegał po slimkę. No ale mówię to wszystko z pozycji kogoś posiadającego czysto studencki budżet, więc może ludzie z większą ilością gotówki będą na to patrzeć z większym luzem. 😛

   • Da moje posty poniżej 🙂 NIe chce mi się pisać po raz 3 😀 No i jeżeli #pcmustardrace nie wie czemu… no ro ja nie wiem co Ci napisać. W końcu dla #pcmustardrace ważnej jest 2fps więcej i 3 piksele wygładzone więcej.

    • Dowartościowałeś się kpiąc z fana sprzętu komputerowego? ^^
     Zadałem zwykłe pytanie wskazując słowem „pcmasterrace”, że nie znam się tak dobrze na konsolach jak na sprzęcie PC, oczekując zwykłej odpowiedzi. Lepiej wykpić psując opinię konsolowcom i dążyć do shitstormu? Oby Ci ylod wyskoczył, czy co tam się dzieje w tych konsolkach, i kciuki spuchły od smyrania gałeczek… 😉 Peace.
     https://uploads.disquscdn.com/images/044380109046229df0667e7ceccb9534d2bbc0fb6108b0249411f9c53dc4bef4.png

    • Tylko, że ja też należę do #pcmustardrace 😀 bo gram na wszystkim, co obecnie jest dostępne (oprócz XBOX ONE, bo nie widzę sensu kupowania tej konsoli mając mocnego PC).

  • a różne rzeczy już słyszałem, podobno jak nie ma się 4k telewizora, to różnica jest niewarta tych dodatkowych pieniędzy

   • A g… prawda za przeproszeniem. Posiadam obie konsole (nie udało mi się jeszcze sprzedać starej), gram na 22″ monitorze Full HD. Weźmy takiego Horizon Zero Dawn. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między grafiką w Full HD a grafiką 4k zrzóconą (downsampling) do Full HD… no to jest po prostu ślepy. To po pierwsze. Po drugie, co to znaczy niewarta dodatkowych pieniędzy? To tak jakby powiedzieć, że GTX 1060 jest niewarty dodatkowych pieniędzy w stosunku do 960GTX. Przecież ta konsola jest po prostu szybsza i co raz więcej gier standardowo wspiera PS4 Pro czy to dając więcej fps, czy też lepszą grafiką. Od samego początku Sony strzeliło sobie samobója wciąż gadając o tym 4K a teraz są tego rezultaty.

 • Czy jest możliwość kupna samego pada za 1zł?

  😛

 • Shiniox

  Czy w przypadku zestawu z Horizonem dostępne są tylko z ekspozycji? Tak jest napisane w opisie

  • Były normalne sztuki z magazynu, ale się wyprzedały. Może jeszcze wrócą.

   • Shiniox

    A da się w jakikolwiek sposób zamówić to z Saturna żeby połączyć te obie promocje? Myślisz że jeszcze w ciągu miesiąca będą jakieś dobre promocje? Szkoda że nie załapałem się na tę promocję.

    • Woodymir .

     Dzwoniłem do nich i te promocję po prostu się nie łączą, ale masz w Media Expert jeszcze o samo tylko 14 zł drożej

 • Kamil950

  No, i chyba w czerwcu ma być pokazany Xbox Scorpio (chociaż, to ma się raczej inaczej nazywać niż Scorpio), a chyba w okresie świątecznym ma być wypuszczony, to jak komuś się bardzo nie spieszy, to może będą jakieś zniżki z tego powodu może i nawet na PS4 Pro (a kto wie czy nie będzie w czerwcu zapowiedziana jakaś wersja Pro Slim, bo chyba były jakieś przecieki czy „plotki” o nowym Slimie od Sony).

 • w MediaEXPERT też pad za 1 zł + dowolna gra z listy za 1 zł (10 tytułów) do wersji 1TB gołej.