Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lite w kolorze żółtym od 889 zł w polskich sklepach

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Nintendo Switch Lite w kolorze żółtym od 889 zł w polskich sklepach"

  1. Sam myślę czy sobie „pod choinkę” nie kupić tak nawet za 900 było by całkiem spoko (chociaż że nie ukrywam, iż wg. mnie ta konsola powinna kosztować ok 700-750 zł), to mam taki zestaw pytań… Czy przy zakupie Nintendo Switch Lite można liczyć na jakąś grę? Nawet coś cienkiego, żeby tylko po zakupie było co odpalić? Czy może są jakieś dema do pobrania? Karta pamięci jest w zestawie? Gdzieś obiło mi się o uszy że też jest jakiś płatny abonament do switcha, jak to mniej więcej wygląda? Niezbędne jest to do korzystania z konsoli? Pytam, bo obecnie gram na psp i pc, a jakiś czas miałem tylko new nintendo 2ds xl (na którym miałem mario, jakąś wersje pokemonów i chyba mario kart 8 czy coś) i to tyle. 🙂

    1. Karty pamięci raczej nie ma w zestawie, ale z nią nie powinno być problemu. Podłączyłem starą, którą używałem przy telefonie i działa bez zarzutu.

      Co do płatnego abonamentu, to jest to mowa o nintendo online, która umożliwia Ci granie w gry online (tak jak w przypadku ps+), ale oprócz darmowego tetris oraz klasyków z nes/snes nie ma z tego za bardzo korzyści. Cena to 80zł za rok. Gry f2p online są darmowe, np Fortnite czy Smite, Paladins.

  2. No to mniej więcej już wiem co chciałem. 🙂 a te dema pobiera się z eshopu? (kojarzę że coś takiego miałem na new 2ds xl), na switchu można pobrać to za free bez wspomnianego Nintendo Switch Online?