Komentarze do "Nintendo 2DS XL za 421,40 zł z wysyłką w Amazonie FR"

 1. Szkoda że to nie jest ten drugi kolor czarny&turkusowy? (czy jakoś tak). A swoją drogą, nie wiem czy lepiej nie dozbierać do switcha, albo tego nowego co ma wyjść bo z tego co czytałem to jeden ma być tańszy, a drugi bardziej wypasiony… No nie wiem, nie wiem, a akurat 450zł na koncie zostało do wykorzystania w tym miesiącu 😛 Jak przerobić tego ds’a? Potrzebny pewnie jakiś drogi card?

  1. Też mam ten dylemat pomiędzy DSem a nowym może switchem, ale głównie do mnie przemawia inna baza gier. DS ma OGROMNĄ i naprawdę lista tytułów się ciągnie i ciągnie (mówię o dobrych). Natomiast Switch jest swieżutki i na razie jest ledwo garstka, no ale za to świetnych, no i będzie jeszcze pewnie długo wspierana. Liczę na jakąś malutką fuzję Switcha z 3DSem, żeby ciągnęło gry z jednego i drugiego. Marzenia.

   1. 2DSa kupisz za jakieś 500zł. Switch – około 1200zł, więc to takie słabe troche porównanie. Kup jedno, potem zbieraj na drugie.

    1. Dokładnie tak jak mówi, titek20, ma być tańsza + może by obsługiwała wstecznie 3DSa to jestem skłonny zapłacić te 300-400 zł więcej. Wątpię by tak było, ale nie raz się myliłem, mam nadzieję że i tym razem!

   2. Może właśnie ta tańsza wersja switcha będzie dla nas 😛 osobiście to fajnie jak by była tak w cenie ~800zł (nawet te 899) 😛 bo jednak 1200 jak za normalnego switcha z grą (czy bez gry??) to już trochę drogo.

   3. 3ds wcale nie ma ogromnej listy gier dobrej dedykowanych i do tego mało różnorodną. O wiele więcej było na poprzednich platformach (NDS, GBA). Na szczęście ma kompatybilność wsteczną i emulatory.

 2. Chyba już nieaktualne. Z jakimi wydarzeniami zbiegały się promki na konsole Nintendo? Co jakiś czas DS2xl jest w promocji po około 440zł.

Komentowanie jest zamknięte